Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja

elitemadzone.org :: MadZone :: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 7782 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 09:15 - pre 4 meseca
Nemam reci, osim ovih:

- Nasilno "Filovanje" svih mogucih situacija.
- Netačno informisanje sa "Lica Mesta",
- Namerno pogrešan/nakaradan opis dogadjaja,
- Petljaju se u "sve-i-svašta (i gde im mesto nije),
- Osudjuju RTS, a izveštavaju 10x Gore,
- Istinu kreiraju na "samo njima" poznat način,
- Huškačko-Propagandna aktivnost im postaje Osnovna Delatnost,

(DW, RT, Slobodna Evropa, "Gavarit Moskva", Radio Luxemburg, Radio Prag su "Mala Maca" za N1)


Ako se sami ne iskljuce sa mog TV-a,

... secem im kablove! (Bez obzira na ugovorne obaveze)

.com





Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1638



+593 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 09:34 - pre 4 meseca
Ako te toliko nerviraju, sto ih gledas?
Vidis mene nerviraju Pink, B92, Happy, Prva, RTS, pa ih ne gledam, i mirna Backa.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 09:40 - pre 4 meseca
U pravu Si!!!
necu da ih gledam vise. Ni N1 ni "Novu",
Otkazacu im i ugovor o kablovskoj.

I mene nerviraju ovi koji i tebe nerviraju: Pink, B92, Happy, Prva,


Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9519
*.static.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 09:46 - pre 4 meseca
Discovery je majka. I Nacionalna geografija, naravno.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 09:50 - pre 4 meseca
Jeste Javo,

ali nekad, ponekad,

Mora čovek barem malo da se informiše o dogadjajima oko sebe.

pa se mahinalno uhvatim "daljinca",
a onda po N1 i Nova počinje: Haos, Tuga i Jad

Srbija NE živi u takvom haosu kao to umeju oni da "sklepaju".
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1638



+593 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 09:58 - pre 4 meseca
Jos traju tih 20k din? A stize i 14% januara. Malo li je.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:01 - pre 4 meseca
Kakvih 20k? šta ti je to?

o cemu pricas ???

budi jasan, nedvosmislen i transparentan.

Ne motaj istinu u celofan !!!

ŠTA piskaraš ti ???
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1638



+593 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:03 - pre 4 meseca
Znaci, nisi penzioner.
Ok, sorry.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:06 - pre 4 meseca
Pogrešan Propagandni TV gledaš.

Pogrešno si informisan.

I svašta nešto pogrešno radiš.

Ne samo u životu nego i ovde na Forumu.
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:17 - pre 4 meseca
@scoolptor,
za tebe (ako se ja pitam ,a NE pitam se) ova moja-NOVO-otvorena tema je završena.
(što se mene tice)

Naravno da ovde (kao i u drugim temama) imaš pravo da pišeš šta hočeš, niko ti ništa ne brani,
po slobodnoj volji piši šta ti duša ište.

... ali, barem kada pišeš u ovoj temi, onda piši istinu i samo istinu!

Ne svoju, NE TVOJU !!! --- nego pravu istinu.

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:20 - pre 4 meseca
Koliko god da N1 vuče na svoju stranu, režimski mediji su mnogo gori. Mrzim kad moram da pišem "režimski mediji" umesto samo da navedem kanal, ali toliko ih je da jednostavno nema smisla nabrajati ih svaki put.
Probaj da na N1 sajtu ostaviš komentar koji je za SNS i jadan koji je protiv SNS. Probaj da isto to uradiš na Blicu ili B92. Mogu da se kladim da će ti oba komentara biti objavljena na N1 (doduše kasnije i popljuvana od komentatora), ali na ovim "režimskim" vlada cenzura. Neke istine jednostavno nisu dozvoljene i nikada ti neće proći komentar. Recimo za svaku vest o Siniši Malom, nisu dozvoljeni komentari. Ili ima 2-3 naručena, ili je konstantno 0.
Sa televizijom je sta situacija. Samo naručene vesti. Ne služe da izveštavaju o bilo kakvoj istini, nego samo da proparigaju ono što treba narod da čuje. Najbolje se videlo kada su bili protesti protiv nasilja odmah nakon masakra u Ribnakaru. Kao da ljudi nemaju svoje oči da vide da je narod izašao na ulice, nego se izveštava kako nema nikoga i "šačica blokira grad". A pogledaš kroz prozor i vidiš istinu.
Još se sećam dnevnika iz doba Miloševića. Samo što sad ima mnogo više kanala koji se kontrolišu, ali postoji i Internet, pa svako ko želi da malo pogleda sa strane može da čuje svaku verziju, a sam može i da zaključi istinu.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:22 - pre 4 meseca
scoolptor,

- Ti o meni i o mom životu, o MOM POSLU --- ZNAŠ SVE bolje nego ja sam ???

Svaka Ti čast !

Alal ti vera ...
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3456

Jabber: djoka_l


+1463 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:29 - pre 4 meseca
Roberte, ja sam pre 2.5 godine otkazao mts televiziju iz istog razloga.
Uvek možeš da biraš šta ćeš da gledaš, a sa ovim što mi imamo izbor da gledamo, najbolji izbor je da ništa ne gledaš.

Recimo, možeš da saznaš da je Zoranahh objavila slike na Instagramu, na kojima, izgleda, nema donji veš ispod haljinice, ili da se Ana Korać (ne znam ko je to) posle porođaja razvela.
Takođe tu možeš da saznaš i kako nam BDP strelovito raste i kako je Srbija ekonomski tigar i da živimo u zlatnim vremenima.

Sa druge strane, možeš da saznaš kako po beogradskim ulicama teče krv i kako kvazi policajci i kriminalci biju demonstrante.

Uvek imaš izbor, možda do tebe dolazi pomalo filtrirana stvarnost, meni odavde izgleda skoro kao posle izbora 2000. godine.
Samo nam još fali bombardovanje,pa da zatvorimo krug.

Uzgred, kada sam ja bio student, pa i malo kasnije, nagutao sam se suzavca od 1991. do 2000. godine.
Sada mi je ćerka student, pa je na nju red. Meni ostalo samo da gledam N1 i da se nadam da mi ćera nije tamo gde je najgore.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:31 - pre 4 meseca
component,
Ma znam Brate,

Evo:

- SVI TV-i su G O HHhhh V N A R I !!!

ali je pitanje je veci GOHHhhhVNAR?

N1 se služi tako podlim "smišljenim" nameštenim "istinama" da ako oni budu Umrli:

- Ovi gore u PAKLU nece imati dovoljno Cumura za ove sa N1 !!!
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:38 - pre 4 meseca
djoka_l, prijatelju,

Bio sam kod MTS-a (telekom), pa ih napustio,
Presao na SBB,
Sad napustam SBB,

i prelazim gde ???

... u 3 PI ma te ri ne ???

Na koji Q da se konektujem a da me ne jehhhbuuu sa "Lažnom stvarnošču"?

Gde, gde, gde da predjem ?

Čiju kablovsku da uvedem a da mogu barem nešto istinito da pogledam?


N1 je PREVRŠIO svaku meru.

- Uz svu toleranciju, uz: iz "gledanje iz svakog ugla",
- Uz samoubedjivanje da je to ta TV koja obaveštava objektivno,
- Uz gutanje "knedli" na pojedine njihove izveštaje,

al Što oni umeju od mrava da naprave SLONA, to ni CNN ne radi !
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:46 - pre 4 meseca
Citat:
Java Beograd: Discovery je majka. I Nacionalna geografija, naravno.


Tačno je to !!! ___ I te kako je TO tačno !

ali ne može život da mi prodje gledajuču prelep "Podvodni Colorični" svet sa slikom od 4K ?!?!

Ili misliš da može?

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 124



+21 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:57 - pre 4 meseca
Supernova je MTSova kablovska i m ni fali N1.

Hteo bi da vidim ko sta prica.

Meni jedino nije jasno sto nema kvalitetnijih ljudi u politici.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 10:58 - pre 4 meseca
Nisam jedno vreme otvarao vesti.
Evo sad Living Light, pogledaću nekoliko. Samo copy paste bez nekog ulepšavanja. Ajde ako ti je do istine, iskreno kaži koji od ova 4 kanala se odnose na to što si napisao "Haos, Tuga i Jad"?

B92
Vučić povodom razbijanja gradske skupštine: "Potvrdili su da su siledžije"
Pristalice Đilasa razbijaju vrata i prozore Skupštine grada: Prosuli izvesnu tečnost FOTO/VIDEO
Đilasov kandidat za gradonačelnika se hvali kako lomi: "Tako ćemo slomiti i Srbiju" VIDEO
Dačić se hitno oglasio: "Najoštrije osuđujemo pokušaj zauzimanja Skupštine grada"
Objavljeni snimci lomljenja Skupštine grada, jezivo nasilje bivše vlasti VIDEO
Đurđević Stamenkovski o divljanju opozicije: Plan je radikalizacija i destabilizacija političkih prilika

Blic:
Protest stotinak studenata ispred Ministarstva državne uprave: Zasad nema blokade saobraćaja
"Ako izgubimo državu izgubili smo sve": Šapić o sinoćnim protestima i formiranju vlasti u Beogradu
OGLASIO SE MUP Okupljeni ispred Skupštine grada tri sata policiju gađali KAMENJEM, MOTKAMA I DRVENIM PALICAMA
VUČIĆ NAKON SASTANKA SA RUSKIM AMBASADOROM Informisao sam Bocan-Harčenka o sinoćnim neredima u Beogradu
EVO ŠTA NAS ČEKA POSLE PROTESTA U BEOGRADU Pet važnih događaja nakon neuspelog pokušaja opozicije da upadne u gradsku
Zvanično saopštenje opozicije, osudili hapšenje velikog broja demonstranata
"SVE JE BILO GOTOVO ZA 2-3 MINUTA" Evo kako je sinoć izgledala policijska akcija koja je rasterala demonstrante i okončala

Informer:
Neću vam dati da rušite Srbiju! Vučićeva poruka nasilnicima: Nisam pobegao i nikada se od nasilnika neću skrivati! (VIDEO)
EKSKLUZIVNO! Brnabić otkriva: Izbori su opoziciji paravan, zapravo žele građanski rat! (VIDEO)
Šolakovi skaradni mediji lažu narod, na Boga ne misle! Demoliranje Skupštine za "Danas" nije vest?!
Ovaj čovek je lud! Huligani razbijaju staklo, a Milivojević tvrdi da to radi policija! (VIDEO)
Napadnuti smo sa leđa! Novinar do detalja opisao napad Đilasovog huligana! (VIDEO)
Vesić o nasilnim demonstracijama - Nasilnici uništavali srpsku kulturnu baštine na verski praznik
Banda rušilačka! Orlić: Ovo nazivaju "mirnim demonstracijama"?!
Kurtijevi mediji otkrili - Glavni izvor informacija u Beogradu su nam Veljković, Pogačar i Anasonović

N1:
BLOG: Počele blokade – studenti se okupili ispred Ministarstva, stiže podrška iz Novog Sada
YUCOM: Nesrazmerna upotreba sile prema građanima na protestu ispred Skupštine grada
Vučić: Tačno je da sam bio na terasi i zviždali su mi
(VIDEO) Policija tukla demonstrante, prve informacije - ima uhapšenih i povređenih
VIDEO: Profesor „navalio“ na studenta koji je krenuo na blokadu: „Pet minuta tražim njegovog života“
Profesori uputili podršku studentima: „Ko krade izbore krade budućnost“
Brnabić o izborima: Šider laže, a CRTA nikakve veze sa objektivnošću nema
Studenti iz Novog Sada kreću ka Beogradu da podrže kolege
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 11:29 - pre 4 meseca
Hocu naravno component,

Ali, molim te izvini za nemanje vremena,
danas mi je Božić, pakujem se i idemo kod stare majke na božićni ručak.

Izvini još jednom.
Ne bežim od odgovora, ali majka od 81 godinu je majka,
a ona čeka da budemo svi oko stola koji je preživeo i svadbe i veselja, i sahrane i daće,

Svako Dobro,

pOz


Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja25.12.2023. u 11:42 - pre 4 meseca
Pozdravi majku. Sve najbolje i srećan Božić!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: N1 = Zlo! - Izbaciti ga iz "Kablovske - Radi očuvanja Mentalnog Zdravlja

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 7782 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.