Citat:
Pa očekivao sam mnogo više za elektroničare koji imaju godine iskustva i rada
Elektronika i elektronski uređaji su danas vrlo širok pojam i sigurno je da ne može svako sve znati. Ja lično nisam inženjer i kao takav nemam ličnih iskustava u projektovanju komercijalnih elektronskih uređaja. "Od ideje do komercijalnog proizvoda" je jedan jako dug put u kome ne učestvuje jedan čovek ili par njih. Siguran sam da to znaš.

Nije da nisam nikad ništa napravio, ali time ne mogu da se hvalim kao svojim idejama, a ni prevelikim trudom. ne znam zašto još neki ne pišu na ovu temu (a siguran sam da su kvalifikovani), ali ja baš iz tog razloga ne želim da o tome pišem (napravio sam nešto po tuđoj ideji i šemi - baš prikladno

).
A pretočiti tuđe ideje u dela - to ni jednom elektroničaru nije teško. Samo treba imati volje za rad, kao i u svakom drugom poslu.
Pozdrav.
[Ovu poruku je menjao damiru_2 dana 26.06.2005. u 21:11 GMT+1]
- Je s' ti normalan? Ko bre da se skida go?
- Ja ću da se skinem do pojasa...