Bratijo, hvala na pomoci i moralnoj podrsci!!!
Juce nam je uspelo, odstampali smo 10-ak majica, zutom bojom smo radili crne i crvene majice. Nije lose ispalo, mada mi se nije svidelo to sto nije ista pokrivnost boje (valjda se tako kaze) na svakom slovu, negde je bledje zuto i providi se boja majice kroz otisak, a negde je savrseno. Kako resiti ovaj problem? Da li to zavisi od gustine boje (ne rastvaram ih jer su nam u Simbolu tako rekli, ne znam da li su vodene ili uljane). Da li mozda zavisi od pritiska rakela ili od neceg treceg?
Probala sam po savetu da majicu sušim peglom preko onog papira na poledjini PVC folije, ali se nije dobro pokazalo, tako da sam se vratila na fen. E, i opet pitanje kako da znam da je suvo. Acko, da li da poslusam tvoj savet i da stavim jednu majicu u masinu za pranje vesa pa sta bude?! Ne bih da ih stavim u prodaju, jer ne znam kako će da se ponašaju, a ne bih volela da se ljudi žale, a tek smo počeli da radimo. (ja ovde kao kod psihijatra, kažem sve što me muči

)
Milane, videću danas šta piše na kutijama od hemikalija, pa ti javljam sutra (kući nemam net).
E, i još jedno pitanje, kakav se rakel koristi za različite podloge? Jel' to uopšte bitno? Npr. rakel za plastiku, jer tvrdji, srednji itd?
Mora da uslikam prve radove da kayete kao profesionalci sta mislite. Već sutra.
Čitamo se. Pozdrav