Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GREE klima uređaji - inverter

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: GREE klima uređaji - inverter
(TOP topic, by SG kamikaza)
Strane: << < .. 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 851683 | Odgovora: 4156 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter15.11.2020. u 23:21 - pre 42 meseci
Citat:
ZoranObradovic:
@@@Komša,

Koliko sam ja upućen, a jesam, G Tech nije ni blizu ~ 1000 €.
I nisam čuo da se neko žali a imamo (koliko ja znam) 2 korisnika i to aktivna.

Pa ako je Muse ~800€, Gtech je sigurno blizu 1000€? I kada na to dodamo i cenu ugradnje.. može to biti i preko 1000€

A ovaj dole citirani promoter gree klima je izjavio da Muse, Gtech i Amber rade isto, a na Muse se svi žale (osim njega, koji je nije ni očima video) pa ako je tako, onda ni Gtech po meni nije za preporuku. Ne znam što nisi njemu skrenuo pažnju, da nas ne dovodi u zabludu?

Citat:
Alen23:

Ovaj Baja ima 7 gree klima , plus puno kolega koji imaju razne gree klime , tako da ne sumnjaš u ono što pišem...
No odkud si ti isplivao na gree temi ?
Niti imaš gree klimu , niti znaš kako rade , niti si , osim kafansko-folklornih postova , niti jednom argumentirano šta napisao ...
Ubjedjuješ ljude kako gree klima treba da radi , valjda si sebi umislio da si pametniji od Gree inzinjera , a Komšo ?


Da l' sam pametniji, ne znam.. ali da nisam manipulator i prevarant, to znam.
I možeš ti imati 77 gree klima, ja sam rekao da nemaš te dve koje preporučuješ, a to nije lepo.. jer ćeš nekoga koštati lovu.

A da se nadovežem i na post drug_chabor i ono što njemu smeta, a cenim i većini korisnika. Citiraću kolegu sa drugog foruma i pošto nisam plaćen da reklamiram, izostaviću model klime koju opisuje:

Pre nedelju dana ugradjen **** u spavacu sobu, aktivno greje sobu 22 kvadrata i pasivno kroz vrata "pomaze" Bergenu koji greje dnevni boravak-kuhinju i kupatilo od 25 kvadrata... Sada u celoj kuci od 80 kvadrata imam dve bergen pine profi 12 i jednu **** 12.
**** sam dodao u spavacu iz prostog razloga sto se u toj sobi boravi (racunar , tv) i trebalo mi je grejno telo i u toj prostoriji... Tiha unutrasnja jedinica i fina niska modulacija me je od ranije privlacila a i iskreno palim se na efikasnost i sto vecu ustedu struje zato sam i uzeo trecu klimu pa da sve tri sada rade rastereceno..
Napravicu pomalo nezahvalno poredjenje izmedju ove dve klime iako je razlika u ceni oko 15 000 din. Iskreno **** radi za dve klase bolje... Bergen ima poprilicno grub rad, modulacija i softverska kontrola temperature je jako lose odradjena.. Stavis je na 22c ona se zalece na 600-800 wati naduva temperaturu u sobi 1c vise nego sto je zadato, spusti malo modulaciju do 330w.. i ugasi se.. i onda tako miruje ugasena dok temperatura u sobi ne padne na oko 20-21.. odnostno 1-2c ispod zadate.. i onda se ponovo upali duva pun gas i tako u krug.. znaci u sobi odprilike 50% vremena je prijatno a drugih 50% je ili pretoplo ili prehladno.. I sa Ifeel opcijom je isto tako.. Kad je blaga zima radi kao ON/OFF... To mi se definitivno nije svidelo..
S druge strane **** bas to dobro radi , stavim je na 22c ona odrzava bukvalno u stepen. Uglavnom seta izmedju prve i druge brzine i modulira od 150 do 260w i sto mi je najbitnije od svega cak i ako se ugasi klima nece sigurno cekati 2 stepena da opadne u sobi pa da se tek onda pali.. nego padne temp u sobi tipa za pola stepena i ona se odmah pali i u prvoj brzini na niskoj modulaciji to nadoknadi... Jednostavno uredjaj ima mnogo bolje dizajniran softver i elektroniku koja meri i odrzava temperaturu...
E sad postavlja se pitanje dali vredi za to platiti 15 000 din vise? Ja mislim da vredi.. E sad videcemo za nekih mesec-dva kako ce to izgledati kad malo jace zazimi...


I sad' će Alen ubediti nekoga da ona krmača od klime zvana Muse radi to kako treba i da se korisnici iste samo tripuju da tu nešto nije u redu. :)

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 00:39 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 00:42 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 00:50 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 01:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Andersen

Član broj: 345383
Poruke: 17
87.116.167.*



+3 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter15.11.2020. u 23:47 - pre 42 meseci
Pa bar se cena moze izguglati lako, g-tech bez ugradnje maximalno, i kod vecine je 80000, ja sam nasla za 74, ugradnja jos 12000. Znaci sa ugradnjom 720-760eu.. Muse koliko znam oko 500eu bez ugradnje
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 00:03 - pre 42 meseci
Ti si našla šta je tebe zanimalo, ali si gubila vreme.
18-ice za te pare nema nigde.
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 00:51 - pre 42 meseci
Citat:
Alen23:
Citat:
markoni007: Pročitao sam sva iskustva sa Gree Muse klimom.

Mislim da se moja klima najgore ponaša.

Spoljna temperatura 6-7 stepeni. Zadata temperatura 22 stepena, brzina ventilatora 3. Potrošnja klime je u proseku 1.2Kw/sat. Do sada je nisam mogao spustit ispod 1kw
Klima često ide u OFF. Ne znam kako da joj spustim potrošnju . Fino zagreje prostor, ali se onda iskljuci na pola ssata i sve tako u krug




Citat:
drug_chabor: Pozdrav ljudi. I ja sam uzeo Gree Muse 12icu pre tacno mesec dana. Uzeo sam je prvenstveno zbog grejanja svoje sobe. Soba je 16 m2 sa zidovima visine 2.60m, jedna balkonska vrata, stavio sam dihtung gume na njima, soba ima izolaciju i fasadu.

E sad, ovu klimu su mi preporucili jer kao ona razbija za te moje potrebe, ali ja nisam zadovoljan. Prvenstveno nisam zadovoljan potrosnjom, nemam merac potrosnje na stekeru, pratim na strujomeru jer uglavnom kad pustim klimu u vecernjim casovima pored nje radi samo kompjuter koji nije veliki potrosac, pa tako otprilike ocenim potrosnju.
Koristim heat mode, brzina ventilatora na 3, uglavnom je na 21-22 stepena. Nervira me jer klima uglavnom duva konstantno i kada konstantno duva trosi nekih 1kw po satu. Za nekih 10 sati rada dnevno, ona potrosi 10kw sto mi uopste ne odgovara. Desava se da se gasi, tj ono kad podigne krilca navise i tada otprilike krene da duva na svakih 10 minuta, pa potrosi nekih 500w na sat, ali to se desava posle nekih 4-5 sati konstantnog rada.

Na izduvu nikad ne duva vrelo, nego onako mlako. A kad ukljucim turbo mod, s namerom da brze zagreje, desava se da vise ohladi prostoriju nego sto zagreje. I evo danas sam je ukljucio na 21 stepen oko 16:30 i evo skoro je20:00 ona se jos nije nijednom ugasila, a pise da je postigla 21 stepen, na koliko je i podesena.

Vidim da vi pricate o grejanju mnogo vece kvadrature, generalno ne znam da li je meni zapala sa nekom greskom ili jednostavno tako radi.



[Ovu poruku je menjao Alen23 dana 15.11.2020. u 21:09 GMT+1]


Citat:
Alen23:
...
No odkud si ti isplivao na gree temi ?

Ovo ti moram posebno, jer odakle god da sam " isplivao" mnogo sam korisniji za ovu zajednicu od tebe...

Jer, ti npr uopšte ne znaš šta ove kolege muči, ali si ih nazvao troll-ovima, to znaš?
Evo da krenemo od kolege markoni007.. njemu klima opšte ne troši puno, jer njemu Muse vuče 1.2kW ali se i gasi na po pola sata, tako da njega muči što ona ne modulira.. znaš? Potrošnja je da kažemo normalna, ne treba mu šporet.

A dok kolega deug_chabor može imati više problema. Jedan od njih može biti i neispravan/loše ugrađen uređaj. ( zbog ovoga što kaže, da nikada ne duva vrelo )
Drugo, na plafonu neizlovanu beton ploču.
Treće ( a posebno kombinacija sa ovom nepotpunom izolacijom ) on klimu očigledno isključuje, pa joj treba vremena da nadoknadi. A vidimo da se i kod njega posle pali na svakih 10 min. Pa se može reći da ni on nema neke prevelike gubitke, samo on potrošnju klime "meri" na strujemeru, a ima sigurno u kući frižider, bojler, neku rasvetu.
Pa mu je moj savet, da da još 10€ za merač potrošnje i utvrdi koliko stvarno klima troši, pa ako na 1kW ne "prži" na izduvni pri ovim temp, da reklamira montažu ili sam uređaj.
 
Odgovor na temu

Andersen

Član broj: 345383
Poruke: 17
87.116.167.*



+3 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 01:45 - pre 42 meseci
G-tech 18 ne postoji koliko znam, tako da sam u skladu stim i napisala cenu
 
Odgovor na temu

gfx
Beograd

Član broj: 255861
Poruke: 201
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 07:41 - pre 42 meseci
Citat:
markoni007:
Pročitao sam sva iskustva sa Gree Muse klimom.

Mislim da se moja klima najgore ponaša.

Spoljna temperatura 6-7 stepeni. Zadata temperatura 22 stepena, brzina ventilatora 3. Potrošnja klime je u proseku 1.2Kw/sat. Do sada je nisam mogao spustit ispod 1kw
Klima često ide u OFF. Ne znam kako da joj spustim potrošnju . Fino zagreje prostor, ali se onda iskljuci na pola ssata i sve tako u krug


Pa, malo zatim...

Citat:
drug_chabor:
Pozdrav ljudi. I ja sam uzeo Gree Muse 12icu pre tacno mesec dana. Uzeo sam je prvenstveno zbog grejanja svoje sobe. Soba je 16 m2 sa zidovima visine 2.60m, jedna balkonska vrata, stavio sam dihtung gume na njima, soba ima izolaciju i fasadu.

E sad, ovu klimu su mi preporucili jer kao ona razbija za te moje potrebe, ali ja nisam zadovoljan.

Vidim da vi pricate o grejanju mnogo vece kvadrature, generalno ne znam da li je meni zapala sa nekom greskom ili jednostavno tako radi.


Klise zvani "forumsko kmecanje, a zatim i optuzivanje drugih za vlastitu neukost, nesposobnost i nedoslednost", je pogresan nacin za resavanje problema momci... i imate ovde, na forumu, dovoljno ociglednih primera za to. Jednostavno, nemojte ici tim putem. Pogresan je. Ispascete... @filip555

Dakle, ako postoji problem...
Citat:
drug_chabor:

...ja imam Gree klimu i pricam svoje iskustvo i trazim resenje.


Resenje je PODNOSENJE REKLAMACIJE ZVANICNOM UVOZNIKU/SERVISERU, i insistiranje na izlasku na teren, i resavanju problema. Tacka.

Sve ostalo, ukljucujuci i ovu smesnu "igranku", je odavno vec deja-vu.





[Ovu poruku je menjao gfx dana 16.11.2020. u 09:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 08:18 - pre 42 meseci
@@@Kaže "Komša" ovako:

A dok kolega deug_chabor može imati više problema. Jedan od njih može biti i neispravan/loše ugrađen uređaj. ( zbog ovoga što kaže, da nikada ne duva vrelo )
Drugo, na plafonu neizlovanu beton ploču.
Treće ( a posebno kombinacija sa ovom nepotpunom izolacijom ) on klimu očigledno isključuje, pa joj treba vremena da nadoknadi. A vidimo da se i kod njega posle pali na svakih 10 min. Pa se može reći da ni on nema neke prevelike gubitke, samo on potrošnju klime "meri" na strujemeru, a ima sigurno u kući frižider, bojler, neku rasvetu.
Pa mu je moj savet, da da još 10€ za merač potrošnje i utvrdi koliko stvarno klima troši, pa ako na 1kW ne "prži" na izduvni pri ovim temp, da reklamira montažu ili sam uređaj.

1.Loše montirana unutrašnja jedinica?
2.Neizolovana betonska ploča?
3.Često isključuje klimu?

E, sad.... ako je sve to tačno ti mu na sve to savetuješ da kupi merač potrošnje ???
Kako ti nije palo na pamet da mu predložiš da stavi izolaciju po ploči?
To je nešto najosnovnije ako neko hoće da se greje klimom.
- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
185.102.238.*



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 08:53 - pre 42 meseci
Pa valjda se to podrazumeva.. ako je već neizolovana, a sugerisano je da može biti uzročnik problema..?
Ili sam ipak trebao napisati "ako je neizolovana, izoluj" :)

A merač potrošnje.. eto da ne bi nagađao koliko mu troši klima i da tačno vidi koliko ona troši kada duva mlako kao što kaže.. i tih 10€ nije neka investicija.

Edit: Nego što ti ne upita ovog promotera, odakle mu da Muse i Gtech rade isto.. kad već voliš u "sitna creva". Mislim da je to važnije raščistiti, pusti merač sada i izolaciju.

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 10:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:14 - pre 42 meseci
Ima on informacije kako radi i Muse i G Tech (naravno, u izolovanim objektima) ne brini se ti.
Podrazumeva se za izolaciju, ali vidiš da ih ima i bez izolacije.
Lepo je taj "promoter" (kako ga ti nazivaš) napisao da NE TROŠI klima nego KUĆA.
Nije klima kriva što je go beton iznad nje.
Nije klima kriva što je "majstor" loše montirao unutrašnju jedinicu.
Normalno je i da će u takvim situacijama da troši više.
- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
185.102.238.*



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:19 - pre 42 meseci
Ček malo.. ako je tako, ko od vas dvojice spinuje?
 
Odgovor na temu

gfx
Beograd

Član broj: 255861
Poruke: 201
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:23 - pre 42 meseci
@Komsa

Podjednako bi bilo vazno rascistiti i sa kog (recimo) ti stanovista u ovoj pozorisnoj predstavi nastupas... kao neko ko (uopste) ima Gree klimu i zna ponesto o principu rada ovih novih modela, kao pateticni dusebriznik, lokal patriota, ili kao... pa, kao @rovaccccc?
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:23 - pre 42 meseci
Podseti me, koji Gree modeI ti koristiš?

- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
185.102.238.*



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:24 - pre 42 meseci
@Gfx
Forum patriota.

@Zoran
Ni jedan gree model?

Edit: Moram ponovo citirati jednog kolegu :)

Klima za astronaute, radi samo dok je tim stručnjaka uz nju i precizno podešava parametre. Inače Nordic klime, one prave koje se prodaju na severu a ne ti čunga-lunga balkan nordic, najnormalnije spuštaju snagu, i rade dobro i na niskim temperaturama, a i u prelaznom periodu.
Inače, citirani kolega živi u Norveškoj i dobro poznaje materiju, jer se i tamo greju na klime.

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 10:34 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 10:35 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Komša dana 16.11.2020. u 10:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:36 - pre 42 meseci
@Komša,
Super, sve jasno.
- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
185.102.238.*



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:45 - pre 42 meseci
Tebi možda jeste, ali meni nije?
Prijatelju, ti ni na je jedno moje pitanje nisi dao konkretan odgovor?
I ne moraš ni sada, ja pišem zbog svih koji će čitati ove strane, pa neka donesu zaključak svako za sebe.
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:53 - pre 42 meseci
Pitaj.
- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
185.102.238.*



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 09:57 - pre 42 meseci
Citat:
Komša:
Citat:
ZoranObradovic:
@@@Komša,

Koliko sam ja upućen, a jesam, G Tech nije ni blizu ~ 1000 €.
I nisam čuo da se neko žali a imamo (koliko ja znam) 2 korisnika i to aktivna.

Pa ako je Muse ~800€, Gtech je sigurno blizu 1000€? I kada na to dodamo i cenu ugradnje.. može to biti i preko 1000€

A ovaj dole citirani promoter gree klima je izjavio da Muse, Gtech i Amber rade isto, a na Muse se svi žale (osim njega, koji je nije ni očima video) pa ako je tako, onda ni Gtech po meni nije za preporuku. Ne znam što nisi njemu skrenuo pažnju, da nas ne dovodi u zabludu?

]

Evo, redom..
 
Odgovor na temu

ZoranObradovic
penzioner
Pančevo

ZoranObradovic
Član broj: 304642
Poruke: 996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: ZoranObradovic


+133 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 10:10 - pre 42 meseci
G Tech ja nisam video da ima u prodaji 18-tica. To ti je već jednom napisano.
12-tica može da se nađe za 600 €.
Znam ljude koji imaju i Muse i G Tech i nemaju problema.
Uostalom, dva korisnika G Tech su ti opisali (u prethodnih par dana) kako radi i da su zadovoljni.
Još nešto?


- 110m²
-Viadrus25 kW
-gorionik Ecopell
- 2 X AT 800 litara (privatna
režija+Austria email)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-Wilo Yonos Pico 25/1-6
-elektro kotao 12 kW
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-aluminijumski radijatori (130 rebara)
-PVC stolarija
-kotlovski krug Seltron ACC 20
-radijatorski krug HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Komša

Član broj: 345613
Poruke: 67
185.102.238.*



+22 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 10:28 - pre 42 meseci
Pa vaš kolega je na pitanje " koju dobru 18-icu da kupim " prednožio Muse ili Gtech..? Ja sam samo naivno pomislio da bar promoteri znaju koji modeli postoje, a znajući da Muse 18 košta nekih 800€, pretpostavih da Gtech može biti samo skuplja.
I to je vama najviše zasmetalo u celoj polemici?
Da bi i posle svega, ponovo navodili cene 12-ica iako na njih baš niko nije mislio. I sada ste Vi kao meni odgovorili?

Pristojno bi bilo, da ste odmah rekli kako niste znali da se priča o 18-icama i da stavimo tačku.

I pustite te koje "znate da su zadovoljni", jer posle svega napisanog dajem sebi za pravo, da ni vama ništa ne verujem.

Po vama, mene diskredituje to što ja nisam znao da 18-ica gtech ne postoji, a ni nemam gree klimu :)

Edit:
Ko posećuje i druge forume, može proveriti relevantnost citiranih komentara ( ponovo neću navoditi druge brendove )
I ovaj najevtiniji ulazni model **** 12 je jači u grejanju nego Muse 12.Pa nikom nije palo na pamet da kaže da je neka Nordic Sibir verzija klime.Modulacija je ok.
Gree Muse12:Kapacitet grejanja: od 800 do 4500 (3670) W
****12:Kapacitet grejanja:od 900 do 5000 (4000)W

Inače, medel sa kojim se Muse poredi je i nešto jeftiniji, provereno dobar i sa "ružnijom UJ"
 
Odgovor na temu

Alen23

Član broj: 335755
Poruke: 1344
82.118.9.*



+157 Profil

icon Re: GREE klima uređaji - inverter16.11.2020. u 10:32 - pre 42 meseci
Pustite ljudi Komšu , čovjek je tu da nama kaze kako Gree klime treba da rade ...

Nema Gree klimu,
Ne znamo ni da li ima klimu,
Prenosi s drugih foruma , nekakva piskaranja o Gree klimi ,
Mene predstavlja kao promotera , dok me dosta ljudi s ovog foruma zna
Itd , itd , da ne nabrajam.....


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: GREE klima uređaji - inverter
(TOP topic, by SG kamikaza)
Strane: << < .. 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 851683 | Odgovora: 4156 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.