Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?

elitemadzone.org :: MadZone :: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11518 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1750
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2285 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 08:39 - pre 102 meseci
luaay, ako si se ljubio 4 seksualno aktivne devojke, to znaci da si kompletirao kolekciju mikroba iz usne duplje oko 1.000 ljudi, tj. da vec imas 99% onoga sto se na domacim prostorima moze naci i da je ostalo malo sta novo sto vec nemas
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 143



+2244 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 09:21 - pre 102 meseci

Au , Darko , šta je sve dobio i poljubio preko te četiri devojke .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 09:54 - pre 102 meseci
Citat:
luaay:
Citat:
2012:
Citat:
luaay: zbog toga nikad ne idem vozom vec uvek stopiram.
i jeftinije i brze i ciscije.


Vidi, ako cemo zbog higijene, a i zbog brzine, najbolje je putovati avionom. Ja uvek kad umam priliku volim da koristim avion. A kako su sad karte jeftine, nema bolje od aviona, kakvo stopiranje.


Do sad sam leteo preko sto puta (prestao sam da brojim)
i ni u jednom avionu do sad nisam stekao nijednog prijatelja.
Palcem sam stekao X prijatelja.
cak drzim seminare o tome kako stopirati i znacaju istog..


Ovako, prvo sto moramo napomenuti je profil licnosti koji zeli da putuje autostopom i profil licnosti koji zeli da prima autostopere. To je pomalo specifican profil licnosti, ne kazem da nije zanimljivo, ali ne lezi to svakome.
ja ne volim da putujem autostopiranjem, a skoro nikad (ustvari, ne secam se kada) ne primam stopere. Ne osecam se bezbedno da mi neko nepoznat sedi u kolima na sedistu iza mene. Ne stopiram jer mi je mrsko da se mucim cekajuci da me neko poveze. Meni i kad se auto pokvari (desilo se dva-tri puta, ja ili zovem prijatelja ili taksi ili sluzbu pomoci na putu, ne stopiram i ne zaustavljam nikoga. Tako da nisam dobar sagovornik sto se tice stopiranja, nemam svoje iskustvo i nemam svoje misljenje o tome, ja ne volim da stopiram ali ne uskracujem drugima pravo da to rade i ne smatram to negativnom pojavom.

U vezi upoznavanja ljudi na aerodromima ili u avionu ne slazem se da nije moguce ostvariti komunikaciju sa ostalim putnicima, da li ce to prerasti u druzenje ili ne to sad zavisi od mnogo necega. Zavisi i sta smatramo pod "prijatelji", iskreno sam stava da za sticanje prijatela/prijateljica treba vremena i mnogo "testiranja" dok neko ne dobije status prijatelja. Postoji procedura, barem kod mene dok nekoga primim da mi dodje na kafu. Imam mnogo poznanika i recimo prijatelja ili zena ima svojih prijateljica ili nasih zajednickih prijatelja sa kojima se vidimo samo negde "u gradu", a da i ih nismo pozvali u goste ili otisli kod njih. Treba vremena i odredjeno poverenje pre nego sto nekoga primim da mi udje u stan. Slicno je i sa automobilom. Tako da bi morali da definisem termin prijatelj da bi mogli da se bolje razumemo.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 737
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 14:17 - pre 102 meseci
Mr. 2012 jel postoji šansa da neko sa ES foruma dodje kod tebe na kafu?
Da li je neko stekao prijatelja (poznanika) preko ovog foruma. Trebalo bi. Ovo je društvena mreža,znači namenjena za druženje. Avion je namenjen za transport, kao u ostalom i auto-stop.

Inače ja podržavam stopiranje. I ljudi u glavnom stopiraju usled nedostatka sredstava. Retko ko stopira ako mpže da priušti avionsku kartu.
Ja sam dosta stopirao ovde kod mene, lokalno, gde su velike šanse da te neko poveze jer te poznaje. Naravno i ja povezem svakog koga poznajem, a ponekad i strance u zavisnosti o toga da li sam raspoložen da pričam sa nekim , da li žurim itd.

Verovatnoća da će neko da te napadne ako ga povezeš je veoma mala. Mislim da neko ko hoće da uradi krivično delo tipa da otudji (prisvoji) auto, neće da se zeza i satima čeka žrtvu koja bi mogla da vozi 30g starog jugića.
Mislim da su ugruženiji stoperi, a pogotovo stoperke.

Da li je stopiranje zabranjeno zakonom kod nas? Čuo sam nešto da jeste.
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1223



+37 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 16:29 - pre 102 meseci
Citat:
jovajovic100:

Au , Darko , šta je sve dobio i poljubio preko te četiri devojke .



zasto svi povezuju autostop sa nedozvoljenim sexom?
mislio sam da je ovaj forum stereotype free...
Bio sam u zabludi.

p.s.ne stopiram zbog nedostatka novca vec zbog avanture..
sto se tice bezbednosti ,nikad necu razumeti logiku kako to da je bezbednije navodno putovati autobusom ili vozom sa 100 neznanaca,(sto puta vece sanse da te neko unakazi a da ti 99 ne pomognu) ,stand by effect nego da u kolima imas jednog ili dvoje,obicno nekad i familiju i bezbednost nikad nije u pitanju?
retko da jeste.

http://www.cbc.ca/news/canada/...d-passes-to-winnipeg-1.2976618
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 16:35 - pre 102 meseci
Citat:
p.s.ne stopiram zbog nedostatka novca vec zbog avanture..
sto se tice bezbednosti ,nikad necu razumeti logiku kako to da je bezbednije navodno putovati autobusom ili vozom sa 100 neznanaca,(sto puta vece sanse da te neko unakazi a da ti 99 ne pomognu) ,stand by effect nego da u kolima imas jednog ili dvoje,obicno nekad i familiju i bezbednost nikad nije u pitanju?
retko da jeste.


Losa ti je matematika. Veci je procenat verovatnoce da nastradas od stopera nego od ostalih putnika u autobusu.



 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 16:40 - pre 102 meseci
Citat:
dusanboss:
Mr. 2012 jel postoji šansa da neko sa ES foruma dodje kod tebe na kafu?


Svakako, kad se zadovolje uslovi da bi se ostvarila takva poseta.

P.S. ako nemas naviku da se javis nekoliko sati ranije onda nema sanse da mi dodjes u posetu taman kum da sam ti.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 16:42 - pre 102 meseci
Al majstor kuva dobru kafu moram priznati.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 737
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 16:45 - pre 102 meseci
I ja volim tu naviku da se čovek najavi pre nego što dodje u posetu. Ja se obavezn najavljujem kad idem kod nekoga. Osim ako nije nešto poslovto, tipa da uzmem alat koji mi treba, ali tada se ne zadržavam.
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1223



+37 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 18:49 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
Citat:
p.s.ne stopiram zbog nedostatka novca vec zbog avanture..
sto se tice bezbednosti ,nikad necu razumeti logiku kako to da je bezbednije navodno putovati autobusom ili vozom sa 100 neznanaca,(sto puta vece sanse da te neko unakazi a da ti 99 ne pomognu) ,stand by effect nego da u kolima imas jednog ili dvoje,obicno nekad i familiju i bezbednost nikad nije u pitanju?
retko da jeste.


Losa ti je matematika. Veci je procenat verovatnoce da nastradas od stopera nego od ostalih putnika u autobusu.





dokaz?
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 20:03 - pre 102 meseci
Citat:
luaay: dokaz?


Dokaz su statisticki podaci o broju nastradalih stopera ili osoba koje su stradali napadnuti od strane stopera uporedjeno sa brojem osoba koje su stradali kao putnici u autobuskom prevozu. Uporedis podatke i dobijes statsticku verovatnocu sta je rizicnije.
Mislim da nema sanse da je veci broj stradalih putnika u autobuskom prevozu.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1750
*.mts.telekom.rs.



+2285 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 20:05 - pre 102 meseci
Citat:
luaay:

zasto svi povezuju autostop sa nedozvoljenim sexom?

pa ti si prvi koji je to upravo doveo u vezu. Mada, ako mene pitas, ne vidim mesta teoriji i praksi stopiranja na temi o flasama i bakterijama.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?26.12.2015. u 20:23 - pre 102 meseci
Ova tema je isto glupa kao i tema o majici, ali ajde da malo caskamo kad smo vec "seli za sankom", palamudicemo malo, malo trolovati i ako tema zazivi, masala, ako ne , nikome nista.

Tako da sex i stopiranje imaju vezu u smislu interesantnijeg palamudjenja, nemoj Darko odma da se ljutis.
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1223



+37 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?27.12.2015. u 13:52 - pre 102 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
luaay:

zasto svi povezuju autostop sa nedozvoljenim sexom?

pa ti si prvi koji je to upravo doveo u vezu. Mada, ako mene pitas, ne vidim mesta teoriji i praksi stopiranja na temi o flasama i bakterijama.


prijateljstvo i sex nisu uvek povezani niti sam ja imao nameru da ih povezem.
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1223



+37 Profil

icon Re: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?27.12.2015. u 13:54 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
Citat:
luaay: dokaz?


Dokaz su statisticki podaci o broju nastradalih stopera ili osoba koje su stradali napadnuti od strane stopera uporedjeno sa brojem osoba koje su stradali kao putnici u autobuskom prevozu. Uporedis podatke i dobijes statsticku verovatnocu sta je rizicnije.
Mislim da nema sanse da je veci broj stradalih putnika u autobuskom prevozu.
\

ovo sto si izneo nije dokaz nego tvoj osecaj.
evo ga moj dokaz.ovo se u kanadi nikad nije desilo stopiranjem: (seca glave)
http://www.dailymail.co.uk/new...pproved-community-release.html

NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Deliti plasticnu flasu vode sa drugima,da li je opasno po zdravlje?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11518 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.