Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci
(TOP topic, by Slobodan Milivojevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 399015 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 08:11 - pre 121 meseci
sve i da daju dzabe, posle ovog iskustva nikad vise u VIP!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 08:29 - pre 121 meseci
Citat:
angelos: Interesantno je da niko ne pominje nase tarife sa T Mobile u Austriji. Nasi paketi su tu oko 30-40e. A oni imaju za te pare FLAT na sve. A kako se to njima isplati a nasima ne !?
Cene se obično formiraju prema tržištu a ne prema ponudi u drugim zemljama. Zašto da neko ovde ne prodaje uslugu za 20€ ako toliko traže i ostali, svejedno što negde to prodaje za 10€?
Ne bih ja tek tako uzimao flet ponude na zapadu, tamo je najčešće težak FUP a to onda menja celu priču. Ovde postoje neke ponude koje se zovu flet a pod zvezdicom piše da je neograničeno do neke brojke a preko toga se naplaćuje. SBB nije to uradio nego odmah piše ... flet telefoniranje sa 1500 minuta u paketu. ;)
Koji su to naši paketi tu oko 30-40€? U mt:s možeš da uzmeš onaj Mega paket za ~25€ (uz 50% popust kad već nude) i imaš 4000 minuta, 40000 poruka, 40 gigabajta i još 40000 minuta u mreži.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 16:12 - pre 121 meseci
Bar dozvoljavaju da raskineš obavezu, zadržiš telefon, i sa ISTIM brojem možeš u drugu mrežu.
 
Odgovor na temu

KZL
student
Beograd, Srbija

Član broj: 239586
Poruke: 80
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 19:56 - pre 121 meseci
Jesi ti siguran u to da mozes da zadrzis broj?

Jel mozes da raskines ugovor i predjes u (vip) prepaid?
(ovde ide potpis)
 
Odgovor na temu

papens
Novi Sad

Član broj: 30433
Poruke: 71
*.adsl.eunet.rs.



+4 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 21:40 - pre 121 meseci
Citat:
MagicMaster:
Bar dozvoljavaju da raskineš obavezu, zadržiš telefon, i sa ISTIM brojem možeš u drugu mrežu.



Jesi siguran da moze tako, ja sam danas isao do poslovnice da platim racun i pitao radnicu i rekla mi je da ona misli da ne moze.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 22:08 - pre 121 meseci
A radnici VIP-a su bas poznati po razmisljanju i poznavanju materije :)
 
Odgovor na temu

Mateja_Bg
Beograd

Član broj: 316251
Poruke: 7
37.19.108.*



Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 23:17 - pre 121 meseci
Tarifiranje 90/60 se odnosi iskljucivo na nove tarife, a to znaci da ce umesto do sad prvi minut razgovora da se zaokruzuje na ceo, to biti 1.5 min.,nakon toga regularno pozivi se tarifiraju po minutu, odnosno 60s. Ovo na 90s obracunavanje odnosi se samo na pocetak razgovora, koji traju do 90s, sto je realno kod vecine najveci broj razgovora i predstavlja problem. Isplativije je izgleda da se duze prica. :) Prednost novih tarifa sa druge strane su pozivi u Vip mrezi koji se od pocetka tarifiraju sa minuta koji se dobijaju u mrezi, a ne posle smartova, sto je po meni super. Moze da se bira. :)
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci01.04.2014. u 23:50 - pre 121 meseci
Citat:
Mateja_Bg: Tarifiranje 90/60 se odnosi iskljucivo na nove tarife, a to znaci da ce umesto do sad prvi minut razgovora da se zaokruzuje na ceo, to biti 1.5 min.,nakon toga regularno pozivi se tarifiraju po minutu, odnosno 60s. Ovo na 90s obracunavanje odnosi se samo na pocetak razgovora, koji traju do 90s, sto je realno kod vecine najveci broj razgovora i predstavlja problem. Isplativije je izgleda da se duze prica. Prednost novih tarifa sa druge strane su pozivi u Vip mrezi koji se od pocetka tarifiraju sa minuta koji se dobijaju u mrezi, a ne posle smartova, sto je po meni super. Moze da se bira.


Isplaticije je da se ne zaokruzuje uopste,pa koliko pricas toliko i platis zar ne?

Dakle paket od 600 smartova je najvise 400 razgovora jel tako?

Nikad nisam razumeo ljude koji uzimaju paket sa glupim smartovima

U rodbini ih imam nekoliko,a na pitanje sto su "smartovali" njihov odgovor je bio davali dobar tel za dinar,a ja nisam imao 50e da kupim isti takav
 
Odgovor na temu

defekt

Član broj: 27079
Poruke: 10
*.b92.net.



Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 10:48 - pre 121 meseci
Citat:
trader6:
E da smo ranije znali za ovo poskupljenje, sklopis ugovor na 2 godine sa nekim skupim telefonom, a onda kazes ne odgovaraju mi novi uslovi i cao


Citat:
MagicMaster:
Bar dozvoljavaju da raskineš obavezu, zadržiš telefon, i sa ISTIM brojem možeš u drugu mrežu.


mojoj zeni su prosli put kada je obnavljala ugovor i uzela novi telefon trazili da vrati stari. ona kao da je bila jedinstveni slucaj jer nisam cuo da se jos nekome to desilo. bilo je natezanja. na kraju je napravljen zapisnik da korisnik ne zeli da vrati telefon.
za novi ugovor i novi telefon platila je u startu ne znam koliko plus obaveza na 2 godine ali sam procitao ugovor i to sto je platila u startu stoji pod stavkom "aktivacija paketa", a na kraju pise da je korisnik u obavezi da im vrati telefon po isteku ugovora.
sta pise kod drugih?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
176.67.201.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 10:57 - pre 121 meseci
U obavezi si da im vratiš telefon nakon isteka ugovora, ali ako to odbiješ, plaćaš kaznu u iznosu od 1 dinar.

Tj ako im ne vratiš telefon, moraš da im platiš 1 dinar.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.108.*



+13 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 11:24 - pre 121 meseci
da sumiramo: ukoliko zelite da raskinete ugovornu obavezu zbog poskupljenja 8%

1- odes u poslovnicu i podneses zahtev za raskid ugovorne obaveze - pitace vas zasto vi recite zasto
napisace kao neku zalbu koju ubaci i sistem i cekate da vas pozovu menadzeri iz vipa za pregovore
2- ukoliko vam ponude nesto sto vama odgovora vi prihvatite ako ne raskid UO krece i za 30 dana se raskida
3- telefon ostaje kod vas
4- placate samo ono sto do sada niste platili .. ako ste placali sve redovno samo zadnji racun i to je to
5- ako vam je zaostala neka rata telefona one sve dolaze na naplatu sa zadnjim racunom
6- broj vam prebacuju na prepaid i morate biti 3 meseca na prepaidu ako mislite da prenesete broj u mts
7- uvek mozete preci na postpaid kod vipa ali sledecih 18 meseci ne mozete da uzmete telefon -kazna vipova ;-)))

E sada znate sta da trazite i to sto zaposleni u vipu nisu informisani to je oduvek tako hehe zato postoji forum ;-)
i najgora stvar sa novim paketima je tarifiranje 90/60

ZASTO DA PLACAMO ONO STO NISMO POTROSILI .... 200 kratkih do minut razogovrao je 300 min, 300 smartova znaci 100 min /smartova uzimaju
to je kao kada odete i kupite 3 kola , platite svo troje , a dobijte 2 kola ..ili da primenimo an hranu posto svi najvise dajemo na hranu bez koje se ne moze ...
platis 3l mleka dobijes 2 i za svaku ostalu namirnicu .. e kad to kazete radnicima u vipu i ako to budu radili i njihovi voljeni to isto da plate vise a dobiju manje e onda ovaj forum moze da se ugasi ;-)))


 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 12:45 - pre 121 meseci
Citat:
KrkaCiC:
Citat:
Mateja_Bg: Tarifiranje 90/60 se odnosi iskljucivo na nove tarife, a to znaci da ce umesto do sad prvi minut razgovora da se zaokruzuje na ceo, to biti 1.5 min.,nakon toga regularno pozivi se tarifiraju po minutu, odnosno 60s. Ovo na 90s obracunavanje odnosi se samo na pocetak razgovora, koji traju do 90s, sto je realno kod vecine najveci broj razgovora i predstavlja problem. Isplativije je izgleda da se duze prica. :) Prednost novih tarifa sa druge strane su pozivi u Vip mrezi koji se od pocetka tarifiraju sa minuta koji se dobijaju u mrezi, a ne posle smartova, sto je po meni super. Moze da se bira. :)


Isplaticije je da se ne zaokruzuje uopste,pa koliko pricas toliko i platis zar ne? :)

Dakle paket od 600 smartova je najvise 400 razgovora jel tako?

Nikad nisam razumeo ljude koji uzimaju paket sa glupim smartovima :)

U rodbini ih imam nekoliko,a na pitanje sto su "smartovali" njihov odgovor je bio davali dobar tel za dinar,a ja nisam imao 50e da kupim isti takav :)

Ovi novi smart paketi nista ne valjaju jer je cena u startu veca , smartova je manje a tarifiranje je 90/60.
Kad je cena bila manja a smartova vise , bili su odlicni.
Ja sam pre skoro 2 godine uzeo smart 1100 za 1115din mesecno i telefon za 1din a vredeo je 15.000 ...
Bio 1 min = 1 sms/mms = 1 MB = 1 smart , s tim da su se min i sms/mms trosili celi , a MB su isli na decimale
Bila najbolja ponuda tada za te pare , definitivno
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.108.*



+13 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 13:32 - pre 121 meseci
sustina ;-)) by homer

"Ovi novi smart paketi nista ne valjaju jer je cena u startu veca , smartova je manje a tarifiranje je 90/60 i 100kB "

 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 14:25 - pre 121 meseci
100kB je bilo i ranije i nije nikakav problem kome je non-stop ukljucen data
 
Odgovor na temu

nemanjac
webdev

Član broj: 317245
Poruke: 32
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: dogusivfcenter.wordpress...


+252 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 15:29 - pre 121 meseci
Citat:
Homer J. Simpson:

Ovi novi smart paketi nista ne valjaju jer je cena u startu veca , smartova je manje a tarifiranje je 90/60.
Kad je cena bila manja a smartova vise , bili su odlicni.
Ja sam pre skoro 2 godine uzeo smart 1100 za 1115din mesecno i telefon za 1din a vredeo je 15.000 ...
Bio 1 min = 1 sms/mms = 1 MB = 1 smart , s tim da su se min i sms/mms trosili celi , a MB su isli na decimale
Bila najbolja ponuda tada za te pare , definitivno

Ja imam taj paket, vrlo sam zadovoljan.
Bio sam danas u poslovnici i kratko sam ih pitao da li cu moci da zadrzim taj paket, rekli su mi ne. Bez obzira na to da li uzimam neki telefon ili ne uzimam nikakvu pogodnost, necu moci da zadrzim smart 1100 za 1100din posto mi istekne vazeci ugovor za koji mesec. Moram da predjem na neki od novih paketa.

Ili cu preci na mts sa 50% popusta ili ce se VIP u medjuvremenu dozvati pameti pa promeniti trenutnu ponudu, videcemo...
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.107.*



+13 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 15:46 - pre 121 meseci
upravo iz poslovnice i podneo zahtev za raskid pretplatnickog odnosa ... i automatski cu biti prebacen na prepaid
e na zahtevu sem vaseg imena i prezimena i JMBG , broja telefona koji se vodi na vas nema nista drugo .. ali
ovo me malo buni

RASKID PRETPLATNICKOG ODNOSA STUPA NA SNAGU NAKON PROTEKA 1 PUNOG OBRACUNSKOG PERIODA RACUNAJUCI OD DANA PODNOSENJA OVOG ZAHTEVA ZA RASKID PRETPLATNICKOG ODNOSA.
UKOLIKO PRETPLATNIK PRIHVATI OD VIPA DRUGU PONUDU ILI IZMENA USLOVA PRETPLATNICKOG ODNOSA, SMATRACE SE DA JE PRETPLATNIK PRIHVATIO OD VIPA NOVU PONUDU ILI IZMENU PRETPLATNICKOG ODNOSA TJ. DA JE PRETPLATNIK ODUSTAO OD RASKIDA PRETPLATNICKOG ODNOSA.
UKOLIKO PRETPLATNIK NASTAVI DA KORISTI USLUGE VIPA I NAKON PROTEKA 3 OBRACUNSKA PERIODA RACUNAJUCI OD DANA PODNOSENJA ZAHTEVA ZA RASKID.U NAVEDENOM SLUCAJU , VIP NIJE DUZAN POSTUPATU PO ZAHTEVU ZA RASKIDANJE PRETPLATNICKOG ODNOSA ODNOSNO VIP NIJE DUZAN RASKINITU PRETPLATNICKI UGOVOR.

Ja sam obracunski period svaki 18 sto znaci da od 18 aprila do 17 maja je taj moj plus 1 i od 18 maja sam na prepaidu .... ali ovo nakod 3 obracunska perioda ne razumem -)
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.107.*



+13 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 15:48 - pre 121 meseci
Citat:
nemanjac:
Citat:
Homer J. Simpson:

Ovi novi smart paketi nista ne valjaju jer je cena u startu veca , smartova je manje a tarifiranje je 90/60.
Kad je cena bila manja a smartova vise , bili su odlicni.
Ja sam pre skoro 2 godine uzeo smart 1100 za 1115din mesecno i telefon za 1din a vredeo je 15.000 ...
Bio 1 min = 1 sms/mms = 1 MB = 1 smart , s tim da su se min i sms/mms trosili celi , a MB su isli na decimale
Bila najbolja ponuda tada za te pare , definitivno

Ja imam taj paket, vrlo sam zadovoljan.
Bio sam danas u poslovnici i kratko sam ih pitao da li cu moci da zadrzim taj paket, rekli su mi ne. Bez obzira na to da li uzimam neki telefon ili ne uzimam nikakvu pogodnost, necu moci da zadrzim smart 1100 za 1100din posto mi istekne vazeci ugovor za koji mesec. Moram da predjem na neki od novih paketa.

Ili cu preci na mts sa 50% popusta ili ce se VIP u medjuvremenu dozvati pameti pa promeniti trenutnu ponudu, videcemo...



nece .. ja sam imao taj paket pa sam pri obnavljanju u decembru uzeo standard 700 ... nego podnesi zahtev i bezi u mts ..
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 17:16 - pre 121 meseci
Ne moze da bezi nigde , mora biti jos 3-4 meseca u vip-u.
Ako ostane do kraja svog ugovora - to je 3-4 meseca , zavisi kad je potpisao.
Ako sad raskine ugovor pa predje na prepaid - to je 1 mesec za raskid + 3 meseca obaveznog ostanka na prepaid-u pre prenosenja broja.
Ako sad raskine ugovor pa predje na neki drugi postpaid (npr. neki jeftiniji) onda opet mora 1 mesec za raskid + 3 meseca na tom novom postpaid-u posto je to minimalni period.

Pederski su se zastitili tako da ja kad odem necu se sigurno vracati nikad (a do sad su mi bili skroz ok)
 
Odgovor na temu

synn
Novi Sad

Član broj: 152047
Poruke: 276
*.dynamic.sbb.rs.



+42 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 18:21 - pre 121 meseci
Citat:
papens:
Citat:
MagicMaster:
Bar dozvoljavaju da raskineš obavezu, zadržiš telefon, i sa ISTIM brojem možeš u drugu mrežu.



Jesi siguran da moze tako, ja sam danas isao do poslovnice da platim racun i pitao radnicu i rekla mi je da ona misli da ne moze.



samo ti insistiraj da raskines ugovor, a oni su placeni da se femkaju, i da oteraju i slazu one naivne.
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci02.04.2014. u 18:53 - pre 121 meseci
ovi radnici iz vipa su PRAVI MONSTRUMI

brata poslao u vip da podnese zahtev .. boze sta mu je radila hehehhehe
prvo mu je rekla zasto .. pa sta vam je 150 din poskupljenje .. pa vi sad dobili telefon pa hocete da idete..
pa znate da cemo vas staviti na crnu listu ... e tu je moj brat popizdeo i rekao ... e taj deo cenzurisem ... -)))
na kraju je dosao kuci sa zahtevom i jedva ceka menadzera da ga pozove i da mu se ....
mislim da ce tesko moci da mu udovolje zahtevu bilo kome sada u kom je stanju \-009----==0099

 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip - Nove SMART tarife, NOVO tarifiranje na postpaidu 90s / 60s i novi dodaci
(TOP topic, by Slobodan Milivojevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 399015 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.