Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 154966 | Odgovora: 545 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 08:33 - pre 193 meseci

 
Odgovor na temu

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 10:24 - pre 193 meseci

na ovoj slici se vidi kako postoji i tabacirung za stubove od table do neba, i varijanta velike plastike za ventilaciju ispod sofersajbne.
evo slike pandi 4x4 i kako izgleda solucija sa i bez onih mrezica za stop lampe
(valjda sam dobro postao slike :/ )
 
Odgovor na temu

iksoks

Član broj: 178717
Poruke: 7
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 10:31 - pre 193 meseci
Rele r4, salji meni brojeve telefona za zadnja leptir stakla.
 
Odgovor na temu

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 10:36 - pre 193 meseci
vidite ovu sliku, sta kazete o ovim nosacima za cajgere,njuh sam video na bubnju.

 
Odgovor na temu

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 12:03 - pre 193 meseci
na ovoj slici se bolje vidi plastika o kojoj sam pricao,a i dobra solucija za elipsaste zvucnike u vratima

evo pande i sa belim migavcima

pozz
 
Odgovor na temu

nele_123
beograd

Član broj: 135199
Poruke: 31
89.216.71.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 14:20 - pre 193 meseci
Pozdrav !
Od pre par dana sam vlasnik pande.
Pa bih molio ovom prilikom nekoga da se javi na pp sa preporukom vezanom za neki dobar servis u BG
Posto mi je ovo prvi automobil i nemem bas neko iskustvo u odrzavanju pa bih to prepustio strucnjaku.
koliko se secam ovde ste pominjali negog majstora LEX****
I jos par pitanja gde mogu naci pepeljaru, i policu za radio! znam da se ovo pitanje postavljalo na forumu ali.....
Sad par informac o samom autu:
panda VAN 1.1 (preradjena u putnicku i kao takva registrovana, ostavljen onaj produzetak)
2002 god
presla nezna se koliko km......
Veliki pozdrav svima !!!!!!!!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 17:42 - pre 193 meseci
E pa drustvo, da vam prikazem subotnji rad-u vidu ugradnje upaljaca u Pandu.
Prvo, odlazak u Grcku, podrazumevace dugo putovanje, i zasigurno - upotrebu stekera upaljaca za dopunjavanje nekog od mnogobrojnih mobilnih telefona koji ce ici sa nama (jedno 5-6 komanda). Drugo, postoji mogucnost da ce se nabaviti i postolje sa zvucnicima za postojeci I-pod uredjaj, radi dugotrajnog pustanja najsireg moguceg opsega zanrova muzike, koja ce se smestiti na isti od strane vise generacija putnika, a isti ima prikljucak koji pasuje na utikac auto-upaljaca (radio-cd, za sada nije u planu za ugradnju). Trece pumpa za duseke i camac se takodje napaja iz utikaca za upaljac. Cetvrto, Kinezi prodaju onaj zvrk, koji muziku sa USB-a ili MP3-ja, emituje putem minijaturnog radio-predajnika koji se ukljucuje u utikac auto-upaljaca, tako da na nekom prostijem radiju za kola, nades frekvenciju umesto neke stanice, i preko radija slusas sve sto imas na obicnom USB-u, telefonu, ili pa nekom drugom nosacu podataka, narocito dobra stvarcica za one koji imaju muziku koja sama ne cita MP3 format (modeli od pre neku godinu) pa sad pomocu tog zvrka mozes slusati i MP3 fajlove na obicnom radio-kasetofonu za kola – jednostavno nadjes radio frekvenciju i pustis sta zelis.
Peto, svasta se prikljucuje preko utikaca za upaljac, pa posto nemam kasetu sa radiom, na kojoj vec ima mesta za upaljac, prosto mi doslo da ugradim upaljac. Na srecu, (a na moju nesrecu), ostatak porodice, su zakleti protivnici duvanskog dima, tako da mi ugradjeni upaljac nece biti od koristi za originalnu namenu, ali svakako zbog brojnih uredjaja koji koriste struju iz istog, nece biti greska da se ugradi, cak i ako se nabavi polica za radio sa upaljacem, nece biti zgoreg da se ima vise ovakvih utikaca.
Posto je moja Panda CityVan, postarska, mesto za ugradnju upaljaca sam zamislio tamo desno od prekidaca, gde je ostavljeno mesto za sat, koji je ugradjivan u HI-LUX verzije Pandi i u 4x4 modele (buuuuuuaaaaa, buaaaaaaa). Originalni Pandin sat je na E-bay-u toliko skup, da mi ne pada napamet da ga nabavljam, jer se za te novce, moze kupiti citava metereoloska stanica na 12 volti, tako da mi je to mesto doslo ko poruceno za upaljac.
Usput sam planirao i da zamenim signalnu lampicu pozicije – na tabli, koja mi od kupovine nije radila i da izvidim malo situaciju za ugradnju i prikljucenije pokazivaca tempa, o kome smo toliko toga pisali........
Prvo sam skinuo onu sivu (spoljnu) masku kokpita (dva srafa sa strane i tri srafa odozdo), da bi oslobodio prilaz unutrasnjosti. Islo je extremno lako, samo treba paziti na zice i konektor od prekidaca ventilatora koji ide napolje zajedno sa sivom maskom, pa se isti mora otkaciti od zica i naravno pre skidanja, preporucujem da se sve poluge ventilacije, grejanja, usmeravanja vazduha i sl, najpre postave u srednji polozaj, radi lakseg skidanja i vracanja maske, i da se sa njih laganim potezom cupkanja skinu one crne gumene kapice sa svih stanglica– ide veoma lako i prosto klik-klak. Zatim sam iskopcao konektor prekidaca ventilatora, koji ima tri zice – i to je islo veoma lako, cak ima i granicnik koji onemogucava pogresno ukljucenje ako se slucajno okrene, - pohvala inzenjerima koji su sve osmislili. Tada je moguce, potpuno ukloniti tu sivu masku, a prizor koji se ukazuje izgleda kao na slici 001a i 002 uz ovaj post. Tu sam vam obelezio sve sa nazivima. Nakon otvaranja, sacekalo me jedno veoma LEPO IZNENADJENJE. Ispod plastike, nalazila se mnogobrojna strujna PRIPREMA, za ugradnju raznih uredjaja. Tu je FIAT stvarno dokazao da je na Pandi predvideo sve sto je trebalo. Prvo tu je priprema – KONEKTORI koji OBEZBEDJUJU zivu struju, bez obzira na kontakt bravu ili paljenje svetala. Sastoje se od dva posebna kontakta sa zenskim buksnama, spojenim na DEBELE ZICE, zbog opterecenja, CRVENA ZICA +, i CRNA ZICA -minus. Oba konektora su fabricki umotana u krep-traku, i spojena lepljivim sundjerom, kako ne bi lupkali u voznji, dok se ne iskoriste za nesto (Sundjerom su obmotane i sve druge strujne pripreme). Drugo, tu je priprema za sat, za one Pande koje imaju sat, il za one koji rese da ga ugrade naknadno. Ta priprema je dovedena do samog mesta gde treba da stoji sat, pa ako ga neko nabavi, bice mu extremno lako, da ga samo utakne. Trece, tu je priprema za inklinometar (ziroskop) sa pandi 4x4, koje ga u HI-Lux verzijama imaju (opet – buoaaaaa, buoaaaaaa) a koje se lako mogu upotrebiti za upaljac, jer ova priprema zapravo predstavlja - tropolni konektor sa zenskim buksnama, u kome postoji uslovni+ (CRVENA JEDNOBOJNA ZICA, dobija struju sa kontakt kljucem), zatim uslovni +spojen na poziciona svetla (ZUTO-CRVENA ZICA, dobija struju sa paljenjem pozicije) i naravno, minus (CRNA ZICA). Pored toga postoji i priprema od dva konektora za uredjaj po izboru, koji bi se koristio uparen sa pozicionim svetlima, sa zenskim buksnama (CRNI KABL = minus) (ZUTO-CRVENI kabl= uslovni plus, koji ima struju samo kad su upaljena poziciona svetla) i kontakt dat (IDEALAN ZA GRUNFOV DAVAC). Sve sam vam obelezio na prilozenoj SLICI 001a. DAKLE SAMO MOGU DA CESTITAM FIAT-u na tome sto je na ovako jednostavnom modelu auta, mislio na sve moguce opcione nadogradnje, i ostavio konektore u svim varijantama. Ovim se ne mogu pohvaliti, cak ni vozila iz znatno vise klase, i moje iznenadjenje jednostavnim pristupom svemu, uz pomoc jednog obicnog krstastog srafcigera, zaista je bilo veoma, veoma prijatno. Sto je najvaznije strujne pripreme su oblepljene sundjercicima, kako to sve ne bi lupkalo dok se ne iskoristi).
Na ovom mestu sam - odsrafio samu tablu, (sajla brzinomera mi je sama prilikom odvajanja table - otpala – iskopcala se, te sam se na kratko zabrinuo kako cu je vratiti, ali sam se oslonio na instrukcije koje mi je ovde na forumu dao INSPEKTOR, setivsi se fore sa tapacirungom iz motornog dela). Lako sam zamenio signalnu sijalicu pozicije (uzeo sam jednu iz one rezervne table), i tako rasklopljeno sam probao, dajuci kontakt kljucem i stavljajuci prekidac svetla u prvi polozaj. Sve je funkcionisalo, naravno. Vratio sam tablu, tako sto sam iz motornog dela, lagano izvukao onu cohu – tapacirung ispod keder gume, i uklonio je tek toliko da mi se ukaze (kroz ostavljen otvor u karoseriji) pozadina table, i tako sam lagano klik-klaknuo nazad sajlu od kilometar sata. Sve je bilo jednostavno, bas kako je INSPEKTOR opisao. Stepen odusevljenja jednostavnim i pre svega prakticnim resenjima samo je rastao, do odusevljenja. Zatim sam krenuo na busenje rupe na crnom ukrasnom - poklopcu koji ide u rupu umesto sata, a to sam odradio sa srafilicom u koju sam montirao svrdlo za sarke za univer-vrata-plakara, promera 25 mm, i kasnije sam malom turpijom tu rupu malo prosirio tek tolko da prodje telo upaljacke kutije. Pomocu dobro profilisanih zica i buksnica (zenskih i muskih) povezao sam zivi struju na upaljac, a lampicu upaljaca na uslovni plus koji se pali kad se upale svetla, tako da je upaljac osvetljen samo nocu. (koristio sam tropolni konektor od pripreme za inclinometar koji nemamo).
Tu mi se desio jedan kiks, jer sam sve radio na zivo, a nisam jos sve izolovao, i zicice su se dodirnule, i naravno izleteo je osigurac od 15 ampera, onaj koji je oznacen znakom za sva cetiri migavca (krajnji dole levo, na tabli ispod musemice, iznad releja). Nakon nekoliko socnih-psovki upucenih sebi, i posto nisam imao rezervu osiguraca (tipicno za ovo podneblje), naravno Grunf-sistemom, prespojio sam licnom isti osigurac koji je izgoreo, a potom, ipak sam nastavio smireno, pogotovu mi je bilo lakse sto sam konstatovao da je i ostavljena dorada uradjena preko osiguraca, tako da ne moze nastati velika steta za korisnike iz Srbije (zabari su mislili na sve). To sto su Srbi uvek pametni, pa oce sve sami, i bez shema, pripremnih radova itd., to je nama vec poznata prica. Elem, nakon izolovanja spojeva sa izolir-trakom, jos jednom sam probao da li sve funkcionise, i sve sam vratio na svoje mesto, a kako to na kraju izgleda, mozete videti na slici 003.
Eto ako ce nekom koristiti, stojim na raspolaganju za pojedinosti. E da, dakle lampica sa plavim grlom za signalizaciju kvara na struji u centru je ideograma sa table, tako da su potvrdjene sve price od ranije sa foruma, i u nasoj tabli – nema one vece sijalice, kao kod moje opitne table, vec su sve iste velicine sa oznakom 12V, 1,2mA, Proizvodne Luci-Italy. Priprema za cajger temperature na samoj tabli, ista je kao kod opitne table, a i struja za grunfov ili neki drugi pokazivac tempa, je u vidu pripreme, lako dostupna, odmah tu ispod sive maske-plastike. Cak sam snimio da su iza sklopa – svih prekidaca ostavljene (na pozadini celog sklopa prekidaca) rupice za osvetljavanje svakog od pojedinih prekidaca, ali nema sijalica, vec - samo rupice za iste, u stvari za led diode – od 5mm).
Za danas je bilo dosta, a ako ima pitanja, slobodno postavite, uz konstataciju, da je stvarno sve extremno pristupacno, prosto i lako, tako da i najveci amater, u sred planine, moze sve da odradi sam –ako u onoj posude za pranje stakla ima krstasti srafciger, i ako na pijaci nabavi buksne muske i zenske ili luster klemu. Slike ce vam reci sve.........
Pozz


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 17:54 - pre 193 meseci
Pozdrav za Neleta 123, pravi izbor, i na pravom si mestu. Posto ti je prvi auto, idi kod doctora, i uzivaj....

Yungalunga, nosaci cajgera su debeli za nase stbove, al pogledaj na bubnju ima li onih sto se montiraju pojedinacno, sa zglobom, pomocu srafa il dvostrano-lepljuve trake, promera rupe 52 mm. Izgledaju ko casa za hemijske olivke, sa pokretnim zglobom, radi usmeravanja, pa ima mesta da se montiraju tamo levo od table (izmedju table i vozacevih vrata). Ovi stubni nisaci cajgera su predebeli za nase stubice. Steta.....

Sto se tunela za ventilaciju tice, montiran je na ranijim verzijama Pandi, negde do 95-96, ali se moze napraviti od kanalica za komp-vodove po kancelarijama, koje su jos i bele boje, pa izbusis rupice, he, he, svasta sam smislio......

ReleR4, daj taj telefon, nek se nadje za stakla - jel to onaj sto ide u zabariju povremeno po delove.

Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

jokicm
Jokić Miroslav
penzioner
Beograd

Član broj: 183785
Poruke: 47
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 19:47 - pre 193 meseci
I ja sam ugradio upaljac, i to na plastici kod rucice menjaca, izmedju sedista, jer tamo vec ima fabricki otvor sa cepom, koji treba malkice obraditi. Provodnike sam propustio kroz plastiku, pored rucice menjaca do ispod volana, a dalji postupak je isti kao kod Ace. Mene muci kuckanje kazaljke u kilometar satu tokom voznje, to je bilo i kad sam ga kupio, a sad je jos jace kako sam skidao tablu. Izgleda da cu morati ponovo da skidam tablu i namestam sajlu.
Drugo, da li neko zna gde da nabavim kanapcice koji dizu policu kod otvaranja zadnjih vrata, posto mi je pukla jedna zakackica na vratima?
Pozz
U SVETU ZIVOTINJA SVE JE ISTO KAO KOD LJUDI- SAMO POSTENIJE
 
Odgovor na temu

nele_123
beograd

Član broj: 135199
Poruke: 31
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula21.06.2008. u 20:45 - pre 193 meseci
Aco hvala na cestitkama !
Danas sam imao prvu "ozbiljniju" voznju na relaciji Vracar N.BG (arena).
Prvo misljenje o automobilu , obzirom da sam pre toga vozio juga (na obuci) i da nisam bas najiskusniji vozac, je krajnje pozitivno, startan, okretan.....
bas onako kako sam zamisljao auto za grad.
Elem jos nisam saznao kod koga cu doktora da pregledam svog medvedica Pa vas opet molim za savet, telefon, ili adresu nekog dobrog MAJSTORA
Jos nesto od kupovine police za radio sam odustao , kao i od pepeljre .. napravicu ih sam od staklenih vlakana i epoxi smole..... kad stignem to da odradim videcete rezultate.
ko ima neku preporuku za majstora neka mi posalje PP ili cu ostaviti mail!
pozdrav!

rele r4 slobodno posalji broj

Veliki pozdrav svima !!!
 
Odgovor na temu

maksabj
Beograd

Član broj: 144453
Poruke: 115
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula22.06.2008. u 11:25 - pre 193 meseci
Rele R4 , saljni broj...(za zadnja leptir stakla)

Malo ste me zainteresovali sa cajgerom...Ima li stara panda '86 uopste sijalice koja osvetljavaju cajger kada se upale svetla?Ako neko ima stari model, nek javi...

Kod mene se upali indikator za upaljeno svetlo, koje je bas na sredini cajgera i to je to...
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula22.06.2008. u 20:50 - pre 193 meseci
Maksobj, Pande su oduvek imale osvetljenje table, bilo je izmena u dizajnu, tokom svih tih godina, ali su se one odnosile pre svega na prestanak ugradnje ravnog stakla i uvodjenje zakrivljenog stakla (zbog refleksije), i dosta se eksperimentisalo sa polozajima indikatora. Jedno vreme su - u mnjem obimu - radjene i upola manje table od nasih, vise kockaste i kod njih je brzinomer, bio levo, ali uspravno postavljen kao polukrug (polumesec). No i ta tabla je imala osvetljenje, i isto je ono bilo odozgo, uz pomoc sijalicica . ( Na polskom forumu ima data bela pozadina za takvu tablu u download sekciji).Vrati se nekolko strana unazad i pogledaj slike nase table, pa ako je tvoja tabla istog oblika ko nasa, sve dalje oko skidanja i zamene sijalica je objasnjeno do detalja sa sve postavljenim slicicama i uputstvima.
Ili postavi sliku tvoje table, pa da je elaboriramo..... he, he.....
Jockime, tu gde si ti ugradio upaljac, bilo je mesto za rucicu ukljucenja quatro-pogona na Pandama 4x4, al kad vec to nemamo, (nama su tu rupu zacepili chepom) i sasvim je ok, sto si tu stavio upaljac. Moje pohvale za ideju!
Meni je nekako bilo zgodnije, gore, umesto sata......

Youngalunga, sad sam tek video da je ona slika sa stubnim cajgerima u stvari sa Pande, sto znaci da ima ta opcija za dodatne cajgere. Treba samo izvideti sajt Pilot.it (ili tako nekako) jer je to firma iz IT koja radi sve te stvari (cajgere, nosace cajgera i svasta opciono), a uvoze je ovi nasi (radnja u 27 marta). Tamo ima zaista obilje tih opcija za montazu, pogledaj, pa cisto uporedi sa ovom slicicom sto si dao nama.

Ajd nek neko Neletu123 posalje leksanski broj, nije mi sad pri ruci....

Pozz

 
Odgovor na temu

ZIKAL
mašinac

Član broj: 180531
Poruke: 49
*.rcub.bg.ac.yu.

Sajt: Beograd


Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 08:44 - pre 193 meseci
Rele R4,ako moze onaj telefon za zadnja stakla na PP.
Pozz
 
Odgovor na temu

jokicm
Jokić Miroslav
penzioner
Beograd

Član broj: 183785
Poruke: 47
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 10:12 - pre 193 meseci
Video sam na jednom Puntu vrlo interesantnu stvar a to je ubacen filter(onaj plastikanac sa papirom, sto se koristi za gorivo) u sistem za pranje vetrobranskog stakla, iza rezervoara za tecnost, sto je korisna stvar jer sprecava zacepljivanje mlaznica. Ne skodi, a cim ne skodi znaci da koristi...
Drugo, nalepio sam one samolepljive gumene trake 6cm sirine na bocne strane svog mezimca, zgodno protiv udaraca vratima drugih na parkingu, a i lepse izgleda...
Pozz
U SVETU ZIVOTINJA SVE JE ISTO KAO KOD LJUDI- SAMO POSTENIJE
 
Odgovor na temu

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 13:15 - pre 193 meseci
aco ,svaka cast za objasnjavanje postavljanja upaljaca. Ja sam na otpadu nasao policu za radio. zajedno sa produzetkom police za sitne stvari i upaljacem.To je komplet polica za starije pande ,ne kao ove nase.Gornji deo sam odvojio,tj.policu za radio,i ubacio je na mesto predvidjeno za policu kod novih,a donji gde se nalazi upaljac jos ne montira,jer kombinujem kako adekvatno da postavim upaljac. Na mestu gde si ti postavio upaljac,ja sam stavio digitalni sat,kupljen u radnji,za male pare(cini mi se isti onaj kao na sajtu it. koji si ti preporucio),zalepi se cicak,ako smeta skine se,i to je to.
Razmisljao sam jos pre o tvojoj soluciji mesta za postavljanje upaljaca,ali smatram da je ipak to mesto predvidjeno za sat,a upaljac na mestu kod radi-ja,ili pak ispod police.
Cajgere koje trazimo su papreno skupi na bubnju(mislim na pilot),ali razmisljao sam i o varijanti nekih cajgera iz kamiona,mozda ima nesto da se nadje.

pozz.


 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 13:39 - pre 193 meseci
@ yungalunga,

ako moze na PP gde si kupio taj satic sto pashe na onaj otvor?

Hvala.
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 13:53 - pre 193 meseci
Yungalunga,
Pazi ako kupujes kamionske i autobuske cajgere, oni su najcesce napravljeni da rade na 24V, pa su zato cesto jeftiniji, jer slabije idu.

Jockime, gde si pazario gumene lajsne i posto je metar? Moze i na pp
 
Odgovor na temu

IFA
serviser ,Informatika

Član broj: 185075
Poruke: 70
*.informatika.com.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 13:55 - pre 193 meseci
Evo,uradih veliki servis,a usput i zamenih senzor broja obrtaja motora koji otkaza u pravom trenutku.
Sada se ponovo vozim i zamišljam kako bi na mojoj pandici stajale kozmetičke i korisne sitnice o kojima pišete.
Ja bih neke instrumente najradije postavio iznad unutrašnjeg ogledala-retrovizora.
Ipak,trenutno me malo više zanima kolika je zapremina rezervoara goriva kod ovih naših produženih vanova.
Dok je bio na dizalici kod Lexana procenio sam na blizu 40 litara,za sada sam dva puta sipao po 37litara kad se tek upali rezerva.
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 13:56 - pre 193 meseci
Yunga, koji otpad si to posetio, a sat interesuje i mene. POzzz!!
 
Odgovor na temu

nele_123
beograd

Član broj: 135199
Poruke: 31
*.sbb.rs.



Profil

icon Re: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula23.06.2008. u 14:00 - pre 193 meseci
Vidim prica se o ugradnji upaljaca .
Moja panda je imala vec ugradjen upaljac, kao i jos 3 VAN_a koja sam video kada kupovao auto..
u cemu je trik? neki imaju ugradjen neki ne !!!!!

znam da sam dosadan ali pomagajte oko servisa!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda - poruke iz juna i jula

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 154966 | Odgovora: 545 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.