Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Siemens CXV70 v36 iz Telekoma

[es] :: GSM - servisiranje :: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4925 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FILIP_ZVEZDARA
Filip Jakimovski
Beograd

Član broj: 46216
Poruke: 7
*.95.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma02.04.2005. u 13:29 - pre 233 meseci
Pozdrav,

Ako te mrzi da objasnis postupak, reci "ne mogu" ili navedi razlog zbog cega ne bi pomogao mnogima koji imaju ovaj telefon kodiran. Sta je toliko tesko poslati postupak, ako ga vec znas? Samo sam trazio programe i postupak kako se dekodira ovaj telefon posto imam data kabl za njega.

Jel zna neko da odgovori, ali stvarno na postavljenu temu, a ne kao "neki" sto kao znaju ali nece da pomognu?

Unapred zahvalan,
Filip
 
Odgovor na temu

FILIP_ZVEZDARA
Filip Jakimovski
Beograd

Član broj: 46216
Poruke: 7
*.95.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma02.04.2005. u 13:35 - pre 233 meseci
Pozdrav,

Ako te mrzi da objasnis postupak, reci "ne mogu" ili navedi razlog zbog cega ne bi pomogao mnogima koji imaju ovaj telefon kodiran. Sta je toliko tesko poslati postupak, ako ga vec znas? Samo sam trazio programe i postupak kako se dekodira ovaj telefon posto imam data kabl za njega.

Jel zna neko da odgovori, ali stvarno na postavljenu temu, a ne kao "neki" sto kao znaju ali nece da pomognu?

Unapred zahvalan,
Filip
 
Odgovor na temu

servishalo
Miroslav Petrovic
Loznica,TelefonServisHalo

Član broj: 29733
Poruke: 774
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma02.04.2005. u 13:45 - pre 233 meseci
Uzdrzavam se od ovakvih komentara, jer mislim da je to obicno gubljenje vremana ali...
Ako ti nije jasno sta sam napisao evo jos jednom. Pogledaj ceo post od pocetka ukljucujuci i datume. E vidis sad, koliko je proslo od prvog posta? Svo to vreme ja i slicni meni pokusavaju da nadju nacin da urade ono sto ti trazis (ubeedjen si sa pravom) da ti neko objasni za 10 minuta. E pa sokole moj ne ide to bas tako. Jos jednom ti kazem PROCITAJ BAR OVU TEMU OD SAMOG POCETKA pa ce ti biti malo jasnije. Ako ti nije mrsko zaviri jos na par foruma o ovoj temi pa ce ti biti jos jasnije.
Druga stvar...moje geslo vazi ali....POMOZI i pomoc ces dobiti.
Pa, sokole jesi li pomogao kome od jutros?
Izvinjavam se svima za offtopic ali nisam mogao vise da otrpim.
Pozdrav
TUTANJ BRE!!!!
 
Odgovor na temu

FILIP_ZVEZDARA
Filip Jakimovski
Beograd

Član broj: 46216
Poruke: 7
*.54.eunet.yu.



Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma02.04.2005. u 17:05 - pre 233 meseci
Pozdrav svima,

servishalo:Pa lakse mi je da ti taj telefon otkljucam bez kinte nego da ti sad objasnjavam postupak.

Ovo sto si napisao znaci da znas da dekodiras telefon, ali ako ne znas ok, cekamo da se pojavi software za dekodiranje.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

silicva
bgd

Član broj: 32582
Poruke: 541
*.vdial.verat.net.

ICQ: 99618664


Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma02.04.2005. u 17:20 - pre 233 meseci
govorili ljudi ranije spusti verziju na 25, i moci ces lagano da ga otkljucas, winswup nece da spusti verziju, pristupa butu nema, sst nece, ni jedan loger niti unlocker ne moza, a (martech II sa test point adapterom II) oko 500e moze, ili npr JA za 20e isto tako mogu, vidi sta je isplativije!
sreca, sreca, radost !!!
 
Odgovor na temu

servishalo
Miroslav Petrovic
Loznica,TelefonServisHalo

Član broj: 29733
Poruke: 774
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma02.04.2005. u 18:05 - pre 233 meseci
Pa kazi coveku, vidis da mu treba.
Pozdrav
TUTANJ BRE!!!!
 
Odgovor na temu

servishalo
Miroslav Petrovic
Loznica,TelefonServisHalo

Član broj: 29733
Poruke: 774
*.verat.net.



Profil

icon Re: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma03.05.2005. u 10:18 - pre 232 meseci
I konacno mogu se uraditi sve SW sa free softweareom (probano od mene licno na SW36, SW43 CXV70) bez downgrade-a koristeci Test point, bez ikakvih posledica po telefon. Jedino ogranicenje za sada(koje nisam isprobao jer nisam imao takav telefon) je da se mogu uraditi telefoni sa Intel flash chip-om.
Za sada necu opisati postupak jer sam mnogo vremena utrosio da ovo resim(moglo je i ranije, ali mnogo duzi postupak kroz downgrade ili patch-ovanje iscitanog flash-a), ali za par dana objasnicu sve.
Pozdrav
TUTANJ BRE!!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Siemens CXV70 v36 iz Telekoma

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4925 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.