Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna iskustva i saveti uvezi hraniteljskih porodica

elitemadzone.org :: MadZone :: Potrebna iskustva i saveti uvezi hraniteljskih porodica

[ Pregleda: 1536 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MILANAN
MILAN ANDRIC
OPERATRER,PCRACUNARA
SVRLJIG,SRBIJA

Član broj: 257039
Poruke: 876
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Potrebna iskustva i saveti uvezi hraniteljskih porodica23.01.2013. u 20:08 - pre 138 meseci
Pozdrav svima.Vidim da ovde mogu da se postave razna pitanja pa sam hteo sa nekim iz BG ili Nisa ko je dobio dete da porazgovaram u vezi hraniteljskih porodica,ukratko kako i sta, jer zavrsio sam obuku a jos me nisu pozvali za dete.Trebalo bi da zovu iz Nisa ali pozvali su jedan par iz mog mesta i u BG pa sam zato naveo ta dva grada

Administratoru:
Ako sam pogresio forum (moguce da jesam)ili me prebacite gde treba ili obrisite,nije problem.
MILAN ANDRIC
 
Odgovor na temu

darko 79

Član broj: 310553
Poruke: 24



+47 Profil

icon Re: Potrebna iskustva i saveti uvezi hraniteljskih porodica05.02.2013. u 09:44 - pre 138 meseci
Obuka nije presudan faktor,koji odlucuje o tome kome ce lokalni Centar dodeliti dete na hraniteljstvo.
Odlucuje nalaz,misljenje i ocena direktora Lokalnog Centra za Socijalni rad,i nije prvi i jedini slucaj u Srbiji gde se to misljenje zloupotrebljava od strane radnika Centra.
Ukoliko direktor Centra napise negativnu ocenu poput ne ispunjava uslove i recimo ne poseduje kupatilo,a vi savrseno ispunjavate uslove,medjutim on svoje misljenje prosledjuje Ministarstvu, i Vi ste tako dovedeni pred zavrsni cin i da pritom ne znate pravi razlog.
Zatrazite ukoliko ste konkurisali u Centru za socijalni rad za hraniteljstvo,njihovu pismenu odluku,resenje ili zakljucak a sve sa ciljem daljeg prosledjivanja Ministarstvu za rad i socijalnu politiku,sektor za brigu o porodici i socijalnu zastitu.
Tako cete jedino biti u mogucnosti da saznate pravo stanje stvari i da li su radnici centra zajedno sa direktorom eventualno nesto napisali tako da Vam onemoguce dobijanje deteta.
Imate kasnije i mogucnost revizije misljenja centra a od strane Ministarstva.
Morate imati pisani dokaz.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Potrebna iskustva i saveti uvezi hraniteljskih porodica

[ Pregleda: 1536 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.