Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 237019 | Odgovora: 2947 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 14:49 - pre 24 dana i 4h
^ 90 plus procenata svih snimaka iz dronova su sa ukrajinske strane.
Mislim da Rusi imaju zestoku cenzuru prikazivanja snimaka zbog bezbednosti, dok je Ukrajincima imperativ zbog propagande. Cak i ruski kapitalni pogodci idu sa nekoliko dana zadrske.

Bio je neki Rus koji je vodio video dnevnik svog "rada" sa dronovima, imao je i counter pogodaka (Udaj ili tako nesto). Cifre su bile zastrasujuce, ono, tipa stotine ranjenih i ubijenih za 2 meseca. Ne znam da li je poginuo, zavrsio u bolnici ili se skinuo.

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8098



+1755 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 15:55 - pre 24 dana i 3h
Ukrajinci su ubacili Zilion tih mini dronova od pada Avdejevke do danas !

Toliko ih imaju da je prica o nedostatku oruzja sa njihove strane izmisljena ! O.K. nemaju da ispucavaju granate od jutra do stutra nasumicno , ali prave nestasice nema , vec ispucavaju oko 2.000 granata dnevno !


Ovih malih dronova imaju toliko da je meta i Jedan vojnik ?!

Postoje snimci da je bukvalno svaki pojednacni vojnik potencijana meta za ove Ukrajinske dronove !

I to ovi sto gadjaju od tenka do vojnika. Isti je snimak , vidi se isti model , samo na snimku to izgleda veliko a u stvari ima 30 cm ukupno ! Ceo dron !
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 16:44 - pre 24 dana i 2h
Citat:
dejanet: ^ 90 plus procenata svih snimaka iz dronova su sa ukrajinske strane.
Mislim da Rusi imaju zestoku cenzuru prikazivanja snimaka zbog bezbednosti, dok je Ukrajincima imperativ zbog propagande.
Pa da, to mi je bila najverovatnija varijanta.

Setih se kako je ovde došao član pod nickom, evo sad sam našao, @morihei ueshiba i onako "sa visine" (?!) se začudio kako je moguće na ES-u ne pričati proNATO i proUkr (?!), kako je moguće drugačije pričati?!?! Zaista ne znam gde piše da je na ES-u obavezno veličati Usrulju i NATO, ako neko zna neka mi pokaže.

Okačio je par bizarnih, potpuno besmislenih klipova kako bi popljuvao i Srbe i Ruse (ne znam zašto?), i onda je rešio "da nam svima pokaže šta je istina"

I kao tu finalnu ilustraciju je stavio ovog lika, evo stavljam ga ponovo: https://twitter.com/JayinKyiv

Lik je neviđeni bolesnik, kada se setim/imam vremena pogledam taj profil, količina otrova koju emituje je neverovatna.

Zato nije čudo što se neko ko se truje time čudi šta mi pišemo, ali uopšte mu ne pada na pamet da je greška u tome čime se ON truje!

Ta JayinKyiv j je potpuni bolesnik, pogledajte profil, u pitanju je najcrnja Ukr propaganda bez ijedne činjenice ikada o korenima rata i svega, a sada je počeo i Amere da pljuje "zašto im ne pomažu"

Bes mu kipti na sve strane ali ni njemu, ni njegovim konzumentima (šokantno je da neko iz Srbije to da gleda i odobrava) uopšte ni ne pada na pamet sama suština o kojoj pričam od prvog posta, a to je da su Ukri u ovom ratu SAMO topovsko meso i NIŠTA više.

@morihei ueshiba,

Za tebe i sve slične ako vas ima u Srbiji (mada sam mislio da nema), pogledaj recimo samo ovu emisiju iz koje dosta možeš da naučiš upravo o tome o čemu pričam od početka, a to je su Ukri PREVARENI, ISKORIŠĆENI za 1) USA zaradu 2) nanošenje štete Rusima koliko god svojim telima i životima mogu i ODBAČENI.



Pogledajte svi na 31.30 pa narednih 10minuta najmanje.

Zatim, na 57,30 minuta pogledajte onog majmuna GENERALNOG SEKRETARA NATOa na šta liči, kako se trese i šta bulazni, a odmah zatim na 59 minuta vidite kako bivši savetnik Zelenskog objašnjava da Ukrajina NIKADA neće biti primljena ni u NATO ni u EU, jer ona njima ne treba, štaviše smeta im, ona je kao ispušeni pikavac koga svako šutira i odbacuje.

Meni prvom je žao tih ljudi, od prvog dana to pričam, ali SAMI su to odabrali, ali me veoma čudi što u Srbiji ima ljudi koji tu bizarnu propagandu konzumiraju.

U attachu dole kačim tog istog NATO GENSEKA koji govori ISTU Usruljinu priču, a pogledajte izraz lica čoveka iza njega kada dobije prevod šta ovaj bulazni..
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 18:19 - pre 24 dana i 1h
Za sve proNATO članove koji pričaju kako ih ja "ispitujem" i kako oni "ne žele da odgovaraju na moja pitanja" (?!) i slično, još jednom ponovljam ono šta sam već rekao:

Sva takva moja pitanja SU IZNUĐENA i posledica su toga što vi samo pljujete one koje pišu i kače materijal, A VI SAMI NIŠTA NE KAČITE I NE ARGUMENTUJETE!

@morihei ueshiba je možda jedini koji je nešto okačio, i to ovog nesretnog bolesnika, https://twitter.com/JayinKyiv, ali makar je to okačio, drugi nisu NI TO.

Prema tome, svačije mišljenje, stav ili opservacija treba da bude argumentovana, ilustrovana i objašnjena kako na primer ja radim (a i neki drugi) i nikad nikakvih pitanja neće biti, jer onda i nema potrebe da ih bude.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 18:55 - pre 24 dana
Evo sta je pricao Aleksej Arestovic - jedan od kljucnih savetnika Zelje - 2019-te
https://youtu.be/8phwlbmxJuM?t=2497

Rekao je tada da ce biti veliki rat sa Rusijom i da ce kao rezultat poraza Rusije Ukrajina uci u NATO. To je izlgeda bio plan Zapada i ukrajinske elite.

Btw ovaj batica je prebegao u Ameriku.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 19:21 - pre 23 dana i 23h
Tnx, ovakve stvari znače mnogo, meni recimo naročito.

Stariji članovi znaju da nikad nisam učestvovao u bilo kakvim temama koje imaju veze sa politikom, prosto operisan sam od toga.

Ovo je apsolutno prva stvar koju pratim jer je u pitanju svetski rat i iako mislim da sam pohvatao konce njegovih korena koji dopiru decenjama ranije, voleo bih još puno toga sa saznam.

Između ostalog zato i pitam NATO-trolove da od njih čujem makar nešto osim trolovanja, ali oni se odmah "uvrede" (?!), prosto ljudi su navikli ovde samo da pljuju, a nikad nikakvo objašnjenje da daju.

Hajde to da promenimo i da svako kači što više materijala koji mu oblikuje stav, a čitaoci neka sami procene i vrednuju šta im se od toga sviđa i šta misle da je relevantno.



edit: whitie2004, svaka čast za ove dronove što si napisao na prošloj strani, sad sam tek stigao da ih vidim, odlični su ali mi se više sviđaju Ukrajinski :)

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 08.04.2024. u 22:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8098



+1755 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 21:03 - pre 23 dana i 22h
Pisalo se o Arestovicu. Majka mu je Ruskinja , a otac valjda Belorus. On izabrao da bude Ukrajinac !

Glavni savetnik je bio do januara 2023.

Kada se razisao sa Zelenskim, malo je pricao van okvira pa ga proglasili za Izdajnika !


Od Glavnog savetnika do izdajnika , tamo je kratak put

https://meduza.io/en/feature/2...rn-ukraine-into-putin-s-russia

Pobegao je jos prosle godine , jer je hteo da budu izbori kada Zelenskom istice madnat, sada je vec istekao u martu , ali Ukrajina je Ponos demokratije , pa izbori nece ni biti odrzani !

A on zna da bi ga Zelenski odmah Likvidirao da se vrati , to kaze i u tekstu linkovanom , intervju sa njim .
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 21:23 - pre 23 dana i 21h
ademare odličan link, jedva da sam čuo za tog Arestoviča i znam da je bio savetnik Zelenskog, ali nisam znao da je bio glavni savetnik do jaaako skoro?!

huhuh, pa već samo iz takvih stvari se može videti koji je haos među Ukrima.

A i kako ne bi kada su prevareni i kraj im se bliži, rekoh odavno da ćemo pristustvovati međusobnim optužbama između njih i zapadnih sponzora i koliko vidim to počinje.

Citat:
ademare:A on zna da bi ga Zelenski odmah Likvidirao da se vrati , to kaze i u tekstu linkovanom , intervju sa njim .
Kako ono beše, Putin proterao/likvidirao celu opoziciju?!


Evo u attachu kačim jednu izjavu Margarite datu engleskom majmunu oko izbora

p.s. Pogledajte i kako ženica priča engleski, pa uporedite to sa Usruljom ili Stoltenbergom
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

nato_bot

Član broj: 335224
Poruke: 6



+12 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 21:37 - pre 23 dana i 21h
Vidm da ste dali link na TV snimak emisije "Aktuelnosti".
U toj emisiji uglavom gostuju jeftini samopromoteri mutivode i muifljuzi.

Ipak, postoji nekoliko izuzetaka medju gostima koji daju objektivne analize:
To su general Vinko Pandurovic, Ekonomista Nemanja Antic (na slici desno u pozadini) i istoricar Sasa Adamovic.

Od njih trojice se moze cuti dosta informacija kako o vojnim operacijama tako i o ekonomskom aspektu ovog sukoba parcijalno i globalno.

Veceras je gostovao upravo istoricar Sasa Adamovic.
Izneo je ono sto sam ranije napisao da je Izrael povezan sa terorisatickim napadom na Krokus Hol.
Ali ne kroz islamisticke grupe nego kroz sopstvenu organizaciju:
Israeli Secret Intelligence Service (ISIS).

Od pocetka Amerikanci tvrde da je ISIS odgovoran za napad.
Kako smo u medjuvremenu videli i armijsko-drzavni teroristicki napad na ambasadu u Siriji
tvrdnje Amerikanaca dobijaju na tezini.
Izraelci pokusavaju Rusima da se osvete za saradnju sa Iranom i kontakte sa Hezbolahom.
Zato je ISIS organizovao napad na Krokus Hol.

Placeno je nesto dolarima/evrima a ne bi bilo cudno da je nesto finansirano onim Bitcoin-ima koji su vise od 10 godina mirovali a pre mesec-dva eksploatisani.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 21:49 - pre 23 dana i 21h
nato_bot, nekoliko stvari:

1) U Aktuelnostima ima više kvalitetnih gostiju od tih koje si naveo, eto u toj je profesor Ristivojević, inače dekan Pravnog fakulteta u Novom Sadu, vrhunski intelektualac.

2) O Nemanji Antiću ne treba pričati, on je poznat i vrhunski ekonomista, a sećam se da sam čuo još neke pametne izjave, ne sećam se imena jer retko gledam.

3) Daj neki smisleni link o tome šta Ameri pričaju, eno lepo je objašnjeno da čim su i oni i Englezi momentalno krenuli da udaraju u šerpe "kako Ukri nisu ništa krivi" - stvar je više nego sumnjiva.

4) Koliko sam čuo plaćeno je samo rubljama i to ne puno i glavni put vodi u Ukrajinu.

Zašto su teroristi prešli više stotina km tačno prema Ukrajini i prešli bi granicu naravno da ih nisu zaustavili?
 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 16
*.mbb.telenor.rs.



+10 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.04.2024. u 22:59 - pre 23 dana i 20h
General Vinko Pandurević je redak vojni znalac u emisiji Aktuelnosti. Ostalo bivše pijandure i propaliteti, što se tiče vojne struke.

Emisiju gledam samo kada je on gost.

Česti gosti su matori i mladi Šešelj.
Matori predlaže Putinu da kada zauzme celu Ukrajinu da im oprosti ratnu štetu.

Teroristi su bežali prema Kadirovu.
Obećano im je da će ih brat musliman zaštititi.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.04.2024. u 01:22 - pre 23 dana i 17h
Okačio sam pre neki dan kraći domaći klip o tome šta Džefri Saks govori o Americi, kako je uništila Ukrajinu i slično, pa ako je neko pomislio da je to "ruska propaganda" i slične gluposti, iskočio mi je taj intervju u originalu u celosti:



A evo i objašnjenja kako je Rusija lagano zaobišla "čvrsti obruč sankcija"

 
Odgovor na temu

2020

Član broj: 341301
Poruke: 66



+3 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.04.2024. u 12:28 - pre 23 dana i 6h
Citat:
nato_bot:
Vidm da ste dali link na TV snimak emisije "Aktuelnosti".
U toj emisiji uglavom gostuju jeftini samopromoteri mutivode i muifljuzi.

Ipak, postoji nekoliko izuzetaka medju gostima koji daju objektivne analize:
To su general Vinko Pandurovic, Ekonomista Nemanja Antic (na slici desno u pozadini) i istoricar Sasa Adamovic.

Od njih trojice se moze cuti dosta informacija kako o vojnim operacijama tako i o ekonomskom aspektu ovog sukoba parcijalno i globalno.

Veceras je gostovao upravo istoricar Sasa Adamovic.
Izneo je ono sto sam ranije napisao da je Izrael povezan sa terorisatickim napadom na Krokus Hol.
Ali ne kroz islamisticke grupe nego kroz sopstvenu organizaciju:
Israeli Secret Intelligence Service (ISIS).

Od pocetka Amerikanci tvrde da je ISIS odgovoran za napad.
Kako smo u medjuvremenu videli i armijsko-drzavni teroristicki napad na ambasadu u Siriji
tvrdnje Amerikanaca dobijaju na tezini.
Izraelci pokusavaju Rusima da se osvete za saradnju sa Iranom i kontakte sa Hezbolahom.
Zato je ISIS organizovao napad na Krokus Hol.

Placeno je nesto dolarima/evrima a ne bi bilo cudno da je nesto finansirano onim Bitcoin-ima koji su vise od 10 godina mirovali a pre mesec-dva eksploatisani.

Taj ISIS ne postoji, ima ISA (Shabak) i IISO (Mossad) https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_Intelligence_Community

Citat:
sikira069:
General Vinko Pandurević je redak vojni znalac u emisiji Aktuelnosti. Ostalo bivše pijandure i propaliteti, što se tiče vojne struke.

Emisiju gledam samo kada je on gost.

Česti gosti su matori i mladi Šešelj.
Matori predlaže Putinu da kada zauzme celu Ukrajinu da im oprosti ratnu štetu.

Teroristi su bežali prema Kadirovu.
Obećano im je da će ih brat musliman zaštititi.

Lukasenko kaze da su hteli u Belorusiju pa tek onda ka Ukrajini https://www.kurir.rs/planeta/4...ji-su-pocinili-masakr-u-moskvi
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.04.2024. u 16:41 - pre 23 dana i 2h
Citat:
sikira069:
Citat:
whitie2004:
Dva SU-25 danas direktno iznad Chasov Yar ....Ili si mnogo lud ili stvarno nije ostalo nista od AA na ukrajinskoj strani ...

I ludi odgovor sa ukrajinske strane ...
I gde su digli ova dva SU-35?
Iznad Moskve?
U ovih 11 sekundi je neko namerno zamaskirao grad.
Možda je snimak sa neke vežbe od pre 5 godina.

Ne znam kako ti je Nebojša prihvatio ovaj dokaz?
Nije SU-35, nego SU-25.

Na prošloj strani sam objasnio kakav je to avion i šta to znači na frontu, a evo ti potvrda:

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.04.2024. u 17:22 - pre 23 dana i 1h
@sikira

Jel ovo SU-25 ili nije?

https://twitter.com/MyLordBebo/status/1777678504437453017

Jel nešto zamaskirano/zamagljeno?

Magla je samo u glavama konzumenata prljave NATO-propagande, nigde više.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2713



+701 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.04.2024. u 17:44 - pre 23 dana i 1h
Od gomile svakakvih naslova na YT za jednu ili drugu stranu, u kojima je teško reći šta je stvarno, a šta izmišljeno (osim onoga što su potvrdile obe strane), zanimljivo je ovo od pre navodno 6 dana, kao SAD "evakuisale" Zelenskog, naravno takvih naslova za "pecanje" ima koliko hoćete :)

Scott Ritter Reveals US Just Evacuated Ukraine President Zelensky From Kyiv!
https://www.youtube.com/watch?v=DMQG0wpeo94


Pre 5 dana "jedan od najvećih NATO trolova" ili kako ga već Nebojša zove, najavio da će Ukrajina "preseći" Kerčki most ovog leta, pa da imamo na umu da li će se to ostvariti, jer ne verujem da Rusija na to neće odgovoriti adekvatno:
https://www.youtube.com/watch?v=cpBGCXli-KY



Bez obzira kako bilo ko tumači ovaj sukob i kako bi voleo da se završi (lično, ako mene neko pita, da se vrate granice gde su bile, Ukrajina da ide ka EU, ali ne u NATO, a političare koji su izazvali rat sve obesiti za primer budućim vlastima, ali mnogo maštam), ovo bih istakao kao jedan pozitivan primer u ovom sukobu - robotizovana nosila sa gusenicama za izvlačenje ranjenika na frontu:
https://www.youtube.com/watch?v=jsNIwPoMdXg
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.04.2024. u 20:36 - pre 22 dana i 22h
Citat:
mjanjic:Pre 5 dana "jedan od najvećih NATO trolova" ili kako ga već Nebojša zove..
Polako, toga nikada nisam nazvao NATO-trolom i ne znam kako vam to nije jasno.

NATO-trolovi su oni koju su ranije ovde masovno širili bizarnu NATO propagandu, BEZ IJEDNOG DOKAZA, DOKUMENTA, LINKA, VIDEA, ili bilo čega sličnog.

A kada ih pitam zašto to rade/tako misle, da nešto od toga objasne/okače - oni se "uvrede" (?!), pišu "pozdravne poruke" - ili još gore, pišu "prijave" tamo na P&P, ili kao najgori od njih @scoolptor vređaju i prozivaju Admine ES-a (!?!) i slično.

To su NATO-trolovi i trolovi generalno: to su oni koji terorišu i maltretiraju i čitaoce, a naročito one koji kreiraju i objavljuju koristan content.

Njih je ranije bilo i na forumu Autozone recimo, pa sam ih sasekao kao i ovde, jer trolovanje i rušenje diskusija je vrlo toksično i nepoželjno ponašanje.

Lik koga si okačio i koga sam i ja naravno kačio više puta, nije NATO-trol, niti sam ga tako nazvao. On je NATO glasnogovornik, čovek dakle ima neku priču, ima neke argumente, jasno zastupa jednu stranu, to je NATO strana i to je ok.

Znači budimo precizni, to je sasvim drugačije ponašanje od trolova koji ne rade ništa korisno, samo pljuju, vređaju i ruše diskusije i zato ih treba suzbijati, na forumu naročito.

Možeš da pogledaš i dalje: uporedi tog NATO glasnogovornika sa onim koga je @morihei ueshiba prvi stavio a ja ponovio, za koga sam rekao da je NATO-bolesnik.

Videćeš da ovaj prvi to radi uljudnije, pokušava da nešto objasni, da nađe neke argumente, da nešto prikaže, prikupi dokaze i uopšte da svoju priču učini smislenom.

A u ovom drugom kipti bes, žedan je krvi, većina contenta su mu brutalna i krvava ubistva Rusa obavezno praćena radovanjem i čestitanjem, a ostalo su mu sve besnije kritike USA što ne šalju više oružja.

A pri tome nikada nijedan razlog ili objašnjenje toga o čemu piše, niti zašto je do toga došlo, nije pokazao ili saopštio.


edit: par slova

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 10.04.2024. u 22:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 16
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+10 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.04.2024. u 12:27 - pre 22 dana i 6h
Polupaše im Ukrajinci i fabriku aviona.

https://www.blic.rs/vesti/svet...-aviona-u-rusiji-video/g1tmgj4
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.04.2024. u 23:44 - pre 21 dana i 19h
Smešno je kako ti to interpretiraš, kao da se desilo ne-znam-šta, ali dobro, makar nešto da okačiš.

Pominjao sam da su ti napadi dronovima duboko u teritoriju Rusije nova dimenzija rata, i iako je šteta koju dron može da napravi mala, to podiže moral Ukrih i hrabri ih, mada im se sve to posle vraća mnogostruko.

Rekoh i da je dovoljno pratiti već samo NATO propagandu pa da dosta saznaš o ovom ratu, naravno ako umeš da je pratiš na pravi način.

Ali da samo pomoću te propagande možeš i da vidiš koliki je raspad u NATO-Ukr redovime, e to nisam očekivao

Pošto su ti napadi Ukrih po ruskoj terotoriji realno sve što su Ukri uradili i to kod njih i njihovih drugara proizvodi euforiju, UMESTO DA IH NJIHOVI SPONZORI AMERI u tome podrže - oni ih sprečavaju da to rade , jer je to malo podiglo cenu nafte (rekoh da je već samo taj rast cene nafte dovoljan da Rusi kompenzuju te gubitke).

Dakle, Amerima je bitnije što je to podiglo cenu nafte za par dolara i plaše se kako će to delovati na Bajdenov štab pred izbore - nego da Ukri urade IŠTA na frontu

Već samo to je dovoljno da se po n-ti put potvrdi moja teza od početka da su Ukri u ovoj priči samo topovsko mesto i ništa više.

I naravno - kod NATO-Ukr propagandista i glasnogovornika odmah jadikovke:



Rekao sam odavno i da ćemo pristustvovati međusobnim optužbama i svađama u redovima te bolesne koalicije, i prema Ukrima i međusobno, i to gledamo svaki dan:



 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 16
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+10 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini11.04.2024. u 08:36 - pre 21 dana i 10h
https://oruzjeonline.com/2024/...ikazu-na-fabriku-u-tatarstanu/

Ovo je malo veći dron.
Tako da su štete vrlo ozbiljne.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 237019 | Odgovora: 2947 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.