Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?

elitemadzone.org :: MadZone :: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3646 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9519
*.static.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?25.04.2024. u 12:37 - pre 10 dana i 2h
Te uplatnice "novog tipa", imaju ukodirano i ko plaća, i za šta plaća i sve ostalo šta treba.
Tako da, uplata ne može da "propadne", pa makar morao i lično da se pojaviš na šalteru za novu vozačku.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

rajan21

Član broj: 19238
Poruke: 75
..adsl-static.isp.belgacom.be.



+3 Profil

icon Re: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?25.04.2024. u 12:59 - pre 10 dana i 1h
Citat:
Java Beograd: Te uplatnice "novog tipa", imaju ukodirano i ko plaća, i za šta plaća i sve ostalo šta treba.
Tako da, uplata ne može da "propadne", pa makar morao i lično da se pojaviš na šalteru za novu vozačku.


Ne radi se o brizi za moju uplatu, nego o tome da se razjasne sve nedoumice oko eUprave i da predviđena procedura teče glatko i bez problema, ako je to moguće.

Nisam trenutno u Srbiji, dolazim na 2 dana posle Uskrsa i za mene je vrlo značajno da podnesem zahtev, da sve bude odrađeno i spremno, te da dozvolu podignem tokom ta 2 dana.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2713



+701 Profil

icon Re: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?25.04.2024. u 20:13 - pre 9 dana i 18h
Ako ti u aplikaciji ili na sajtu banke piše da je uplata realizovana, nemaš brige, ali za svaki slučaj odštampaj potvrdu o transakciji - kod nas neke banke nemaju ovu mogućnost, Intesa recimo ima, dok kod nekih bukvalno mora da se ode u ekpozituru, jer u aplikaciji može samo da se vidi potvrda o transakciji, ali ne može da se sačuva kao slika niti da se prosledi mejlom.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

rafiki
Beograd

Član broj: 48988
Poruke: 277



+63 Profil

icon Re: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?26.04.2024. u 08:21 - pre 9 dana i 6h
Ne treba on ništa da štampa, ne ide lično da produžava vozačku, nego je zahtev podneo on-line, a preuzima je lično. A da je preuzme može samo kad na e-upravi vidi da je zahtev realizovan i da je vozačka spremna za preuzimanje u MUP-u.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

rajan21

Član broj: 19238
Poruke: 75
*.dynamic.voo.be.



+3 Profil

icon Re: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?26.04.2024. u 18:15 - pre 8 dana i 20h
Izgleda od cele priče neće biti ništa. Naime, juče se status zahteva u 2-3 navrata menjao (u nekom hronološkom smislu) i delovalo je da sve ide u pozitivnom smeru.

Međutim, danas se pojavio status "Vraćen na doradu" sa komentarom "Vaš zahtev nije moguće da se reši elektronskim putem. Molimo Vas da se javite u Policiju."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: euprava - zamena istekle vozacke dozvole, greska ili mi fali jos nesto?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3646 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.